Jump to content



πολλά και διάφορα


Jumex

Recommended Posts

LG ARENA K900 σε άριστη κατάσταση τελευταίο firmware unbranded (ξεκλείδωτο fm transmitter) με hands free / φορτιστή / φορτιστή αυτοκινήτου ---> 50€

lg-arena-km900-official-1.jpg

SONY ERICSSON T303 BLACK σε άριστη κατάσταση, με hands free / φορτιστή ---> 20€

sony_ericsson_t303.jpg

WD live player ethernet edition σχεδόν αχρησιμοποίητο με όλα τα παρελκόμενα και δώρο καλώδιο hdmi ---> 50€

Western%20Digital%20WD%20TV%20Live%20HD%20Media%20Player-500x500.jpg

Zykon K1 gaming keyboard αχρησιμοποίητο --> 15€

zykon-k1.jpg

Logitech MX revolution keyboard + Mouse combo σε άριστη κατάσταση --> 75€

15105.jpg

Tomson 585 v7 ADSL router (δύο κομμάτια) --> 20€ each

thomson_0.png

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για τη καθυστέρηση...

Περιοχή Νότια...Άλιμο ,Π.Φάληρο ,Καλλιθέα

Για εκείνους που με ρωτάνε μέσω pm...δεν έχει εγγύηση.

Ο Wheelie έχει το πρώτο λόγο :T:

εγώ είμαι απο μακρυα...

δωστο στο άλλο το παλικάρι

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομααι για φιλο για τα ... 1) SONY ERICSSON T303 BLACK σε άριστη κατάσταση, με hands free / φορτιστή ---> 20€

2)LG ARENA K900 σε άριστη κατάσταση τελευταίο firmware unbranded (ξεκλείδωτο fm transmitter) με hands free / φορτιστή / φορτιστή αυτοκινήτου ---> 50€

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομααι για φιλο για τα ... 1) SONY ERICSSON T303 BLACK σε άριστη κατάσταση, με hands free / φορτιστή ---> 20€

2)LG ARENA K900 σε άριστη κατάσταση τελευταίο firmware unbranded (ξεκλείδωτο fm transmitter) με hands free / φορτιστή / φορτιστή αυτοκινήτου ---> 50€

Φίλε μου πόσο πιο κάτω ? Είναι κα τα δύο σε άριστη κατάσταση και με διάφορα πρόσθετα... :...:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.