Jump to content



Αναζήτηση google,χάθηκε το sidebar


Spyrious

Recommended Posts

Καλησπέρα.Τώρα το απόγευμα άνοιξα τον firefox και έκανα μια αναζήτηση στο google.Πλέον δεν μου βγάζει αριστερά την στήλη που είχε τις επιλογές εικόνες κτλ.Έψαξα παντού δεν βρήκα τρόπο να το επαναφέρω.Επίσης καθάρισα και τα cookies αλλά πάλι τίποτα.Εσάς το βγάζει;Ή μήπως το κατήργησε πάλι η google;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Τώρα το απόγευμα άνοιξα τον firefox και έκανα μια αναζήτηση στο google.Πλέον δεν μου βγάζει αριστερά την στήλη που είχε τις επιλογές εικόνες κτλ.Έψαξα παντού δεν βρήκα τρόπο να το επαναφέρω.Επίσης καθάρισα και τα cookies αλλά πάλι τίποτα.Εσάς το βγάζει;Ή μήπως το κατήργησε πάλι η google;

Φιλε Σπυρακο, προσωπικα μου εμφανιζει την αριστερη στηλη κανονικοτατα!

Με μια μικρη διαφορα:

Τρεχω Chrome!

Link to comment
Share on other sites

Μπα.Επίσης ενώ έχω ενεργοποιημένο το instant μου βγάζει αυτό το μήνυμα

"Google Instant δεν είναι διαθέσιμο. Πιέστε Enter για να πραγματοποιήσετε αναζήτηση. Μάθετε περισσότερα"

Δεν ξέρω μπορεί να παίζει ρόλο το τελευταίο update τοθ nightly x64 που τρέχω.

Link to comment
Share on other sites

Το link της αναζήτησής σου μου βγαίνει έτσι:

http://www.google.gr/search?q=the+lab&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

Αλλά εσένα βγαίνει σιδηρόδρομος. Κάνε clear cache και δες μήπως σου φταίει και η Nightly build που χρησιμοποιείς. Επίσης, τσέκαρε ένα ένα τα addons σου απενεργοποιώντας τα.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενε μεχρι το βραδυ που θα βρει η επομενη εκδοση της Nightly.

Γενικοτερα σε Nightly συμβαινουν αρκετα παραξενα.

edit:

Μολις τωρα το ειδα και εγω με nightly build, για καποιο λογο το γοογλε νομιζει οτι μπαινεις απο κινητο/ipad κτλ

και σε βαζει στη mobile εκδοση.Γιαυτο χαθηκαν οι επιλογες απο τα αριστερα.Αν αλλαξεις τον user agent σε οτιδηποτε αλλο π.χ chrome(lol) ή firefox 4 στο βγαζει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενε μεχρι το βραδυ που θα βρει η επομενη εκδοση της Nightly.

Γενικοτερα σε Nightly συμβαινουν αρκετα παραξενα.

edit:

Μολις τωρα το ειδα και εγω με nightly build, για καποιο λογο το γοογλε νομιζει οτι μπαινεις απο κινητο/ipad κτλ

και σε βαζει στη mobile εκδοση.Γιαυτο χαθηκαν οι επιλογες απο τα αριστερα.Αν αλλαξεις τον user agent σε οτιδηποτε αλλο π.χ chrome(lol) ή firefox 4 στο βγαζει κανονικα.

Απο που αλλάζει ο user agent;Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.