Jump to content



PHP Server σε Windows


CyBeR_JiM

Recommended Posts

δεν κατάλαβα ....h phptriad έχει άλλες εκδόσεις π.χ apache2 να βάλω από πάνω το APAVCHE2triad εξάλλου νομίζω πως είπα πως το απεγκατέστησα αυτό (αν όχι καταλαβαίνω γιατί λες πως δεν χρειάζεται επανεγκατάσταση )οπότε πρέπει να το ξαναβάλω anyway αν κάτι δεν πάει καλά θα ξαναποστάρω να είσαι καλά Man

Link to comment
Share on other sites

έχω ένα πρόβλημα δε μπορεί να συνδεθεί με τη βάση ....έβαλα τα αρχεία του site(html kai php) μέσα στο htdocs και τα αρχεία της βάσης μέσα στο data το οποίο παρεπιμπτόντως δε βρίσκεται μέσα στο bin όπως είχα συνηθίσει με το phptriad...κάνω ότι έκανα και στο Phptriad τρέχουν από πίσω οι διεργασίες apache kai mysqld μπορώ μέσω του mysqladmin να δω τους πίνακες της βάσης αλλά δε γίνεται η σύνδεση με τη βάση μέσω της φόρμας

τι φταίει?Να σημείωσω ότι το μόνο που έκανα μετά την εγκατάσταση του APACHE2TRIAD είναι οι απαραίτητες μεταφορές των αρχείων μου στους καταλόγους και η διόρθωση των ελληνικών για πείτε ρε παιδια τι νακάνω ?

α και κάτι άλλο τι σημαίνει το # μέσα στα Configuration αρχεία στην αρχή της πρότασης σχόλια είναι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.