Jump to content



Φωτογραφικός εκτυπωτής


lefteriz

Recommended Posts

το λοιπόν...

ψάχνω για πολύ καλό φωτογραφικό εκτυπωτή, με οσο πιο φθηνά αναλώσιμα ( αναγόμωση;;; ebay ;;; )

για εκτυπώσεις κυρίως Α5 αλλα και τις μικρες 10 x 15

το κόστος του εκτυπωτή δε με αποσχολεί τόσο, οσο να βγαίνει φθηνά η εκτύπωση μετά.

οι καλοι - ακριβοι βλέπω οτι βγαινουν με 8 και 9 μελάνια :S

Εκτυπωτής Inkjet Epson Stylus R800 | You.gr

Link to comment
Share on other sites

αν επιτρέπεται, γιατί προτιμάς να αγοράσεις εκτυπωτή και να αποφύγεις την εκτύπωση σε κάποιο εργαστήριο ;

Έχω την εντύπωση πως την τιμή των 10-12 λεπτών/ φωτογραφία (στο 10*15) και την ποιότητα του minilab ενός εργαστηρίου δεν θα την πετύχεις εύκολα (για να μην πω με τίποτα) χρησιμοποιώντας κάποια λύση σαν την παραπάνω. Μετά μπαίνει και η αντοχή της εκτύπωσης στο χρόνο κλπ (που εκεί δεν ξέρω τι γινεται, και ειδικά με μελάνια από τo ebay κλπ)

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη για το διπλό ποστ, αλλά για να το δεις

Αν θέλεις οπωσδήποτε να πάς στον συγκεκριμένο εκτυπωτή, βλέπω τον πουλάει κάποιος στο dpgr (που πρέπει να κυκλοφορεί κι εδώ με το ίδιο ακριβώς ψευδώνυμο - [MENTION=87]elvor[/MENTION] ) σε πολύ καλύτερη τιμή από ότι αν τον έπαιρνες καινούργιο: Πωλείται Epson R800

Link to comment
Share on other sites

hayabusa και πιο φθηνά εκτύπωση (7 λεπτά στο foto.com). Δε τον θέλω για προσωπική χρήση, αλλα για δουλειά συγκεκριμένα για φωτογράφηση και εκτύπωση προσώπων σε μαγαζί, γι αυτο μ ενδιαφέρει να ειναι οικονομική η εκτύπωση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.