Jump to content



Unigine Heaven Benchmark 3.0 (DX11)


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply
Τα καθημερινα ρολογακια με 1.18..

heaven1219001400.jpg

και τα max oc παλι με 1.18 οπου δεν μας κανουν την χαρη και σε bf3 τρωμε πορτα μετα απο λιγο αλλα στα bench δεν τρεχει καστανο...

hd6950overclockheaven121.jpg

Το cpu σε καταβάζει τόσο; Τα ρολόγια σου είναι αρκετά πάνω από τα default μου, αλλά εισαι πολλά fps πίσω!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1215]nucleus[/MENTION]

Στο http://www.thelab.gr/metriseis-and-apotelesmata-yperxronismon/unigine-heaven-benchmark-3-0-dx11-106651-3.html#post1063265504

με στοκ είσαι σε 66 FPS στο δεύτερο με o/c είσαι στα 50

και στο τελευτέο σου πάλι με στοκ είσαι στα 44?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1798]Johnnymous[/MENTION] δεν παιζει τοσο σημαντικο ρολο ο cpu από ότι εχω διαβασει.Για ριξε κανα run με 8xAntialising.. Αυτή πρεπει να η διαφορα στο σκορ

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@Johnnymous δεν παιζει τοσο σημαντικο ρολο ο cpu από ότι εχω διαβασει.Για ριξε κανα run με 8xAntialising.. Αυτή πρεπει να η διαφορα στο σκορ

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk

Με 8Χ antialiasing δεν είναι και τα 2 runs του johnymous;

Sorry λάθος! Δεν πρόσεξα ότι ήταν τα δικά σου quoted και νόμιζα ότι τα έστειλε αυτός!

Link to comment
Share on other sites

οχι να με συγχωρεις αν δε το ειπα καλα εννοουσα default το bench με στοκ ρολογια

δηλαδη default το bench θεωρειται με οτι ρυθμιση ξεκινησει απλα βαζεις και normal tesselation

απλα θελω να συγκρινω με ενα αλλο παληκαρι τα νουμερα σου!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.