Jump to content



Palit GTX 570


jon

Recommended Posts

Palit GTX 570 Δεν ξέρω αν ειναι καλη ιδέα απο θέμα εταιρείας και κατασκευης , μηπως να κοιτάξω καποια αλλη εταιρεια κατασκευής???:hmm::hmm:

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/SVGA/Palit-GTX-570-PCI-Express-GDDR5-1280MB-NE5X5700F09DA.htm

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να βάλω δυο σε Sli!!! Εχω μπερδευτει γιατι ειναι και θεμα τιμης , ψυχτρας κατακευαστη!!! Και αυτο το timing δεν βλεπω να το πετυχαινω μιας που οταν αποφασισα να βαλω 6950(τελευταια την ειδα με 260 ευρο στα ραφια) ειχαν εξαφανιστει απο τα ραφια ετσι ψαχνω απο πλευρας nvidias τωρα !!! Να περιμενω αν και οταν θα κυνηγησω δεν βλεπω να υπαρχει παλι τιποτα!!:wall:

Περα απο την υπομονη εχετε να προτεινετε κατι για crossfire ι sli αυτην την στιγμη?

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι της υπογραφης :dance3:

Gigabyte X58-OC,Corsair XMS3 12 Gb ddr3-2000, i7-920,@3,00Ghz(εχει μελλον ακομα) Corsair H70 CPU Cooler,για το τροφοδοδικο εχω αμφιβολιες μιας και ειναι 80+!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την PNY δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα...Θα πρότεινα να πας στην πιο φθηνή λύση.

Απ'όσο γνωρίζω η PNY έχει και lifetime εγγύηση.

Από όσο ξέρω lifetime μόνο usa, eu έχει 3 χρόνια.

Και εγώ με PNY gtx580 δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω lifetime μόνο usa, eu έχει 3 χρόνια.

Και εγώ με PNY gtx580 δεν έχω κάποιο πρόβλημα.

Δε νομίζω:

"When shipping from

outside the United States this will include freight, duty, customs fees and taxes. All pricing is in USD".

Αυτό από το lifetime warranty pdf.

Επίσης όταν κάνεις εγγραφή το προϊόν ή κάνεις αίτηση για RMA σου έχει να επιλέξεις χώρα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.