Jump to content



WindowsXP PRO updates


backgman

Recommended Posts

χρειάζεσαι το autopatcher xp που έχει όλα τα updates που κυκλοφόρησαν ως τώρα χωρίς το SP1 υπάρχει και ένα forum αν δεν κάνω λάθος για αυτό από εκεί μπορείς να το κατεβάσεις πάντυως αν ψάξεις στη googlia για autopatcher xp May-APril 04 θα βρείς κάτι αν πάλι όχι πες πάλι εδώ

χωρίς dsl απλώς ξέχνα το είναι καμια 400 νομίζω

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως μπορω να γραψω το sp1 k 2,μαζι με ολα τα updates(ενημερωμενες-κρισιμες εκδοσεις κτλ) σε ενα cd ετσι ωστε οταν ξανα κανω κανενα φορματ στο pc μου να μην χρειαζεται να τα ξανακατεβαζω,αλλα να τα ξαναβαλω απο εκει???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos

Κατέβασε το SP2 από την microsoft. Εμένα τουλάχιστον δεν μου έβγαλε κανένα πρόβλημα.

To SP2 είναι λίγο πονεμένη υπόθεση, θέλει PID σε 640 για να μπει, που θα πει το SerialNo που έχεις να μην είναι στην black list της ms κτλ... Ασε που δεν παίζουν και τα themes κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Το autopather είναι μια λύση για όσους έχουν αγγλικά xp:mad:

Μπορεις να τρέξεις το windows update, να τα σημιώσεις, να πας σε ένα net-cafe και να τα κατεβασεις ένα ένα απο το site Microsoft όπως έκανα εγώ.

Στα γραφουν σε CD στο net-cafe πας σπίτι και τα βαζεις με την υσυχία σου.;)

Το πρόβλημα είναι ό βγάζει η M συνέχεια udates. Πάλι πρέπει να πάω να τα κατεβάσω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nycos

To SP2 είναι λίγο πονεμένη υπόθεση, θέλει PID σε 640 για να μπει, που θα πει το SerialNo που έχεις να μην είναι στην black list της ms κτλ... Ασε που δεν παίζουν και τα themes κτλ... (υπαρχουν patch...)

Aν καποιος θέλει λεπτομέριες για το PID mail me to: nycos@freemail.gr να τον φτιάξω!

Σιγά βρε... :D όπως έχεις και εσύ λύση έχουν και όλοι οι άλλοι για όσα ανέφερες. Πρόβλημα με λύση δεν είναι πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.