Jump to content



windows firewall(?) και ZONEALARM pro WebFilt


kagelar34

Recommended Posts

που είναι ρε παιδιά αυτό το windows firewall κάπου το είχε πάρει το μάτι μου όταν έφτιαχνα τη σύνδεση αλλά βρίσκω τίποτα για αυτό....το έχω ενεργοποιημένο ξ΄'ερω αλλά δεν ξέρω πως να το απενεργοποιήσω ....

Να το απενεργοποιήσω ?Έχω το zonealarm pro web filtering αυτό των win είναι περιττό ε?

εσείς που έχετε κάποιο άλλο firewall το έχετε απενεργοποιήσει αυτό των win?

Link to comment
Share on other sites

εναρξη>ρυθμισεις>πινακας ελεγχου>συνδεσεις δυκτιου>δεξι κλικ στην συνδεση σου κ μετα πατας εξερευνηση(κατω κατω)>για προχωρημενους>τειχος προστασιας ιντερνετ

εγω το εχω απενεργοποιημενο firewall των παραθυριων,,,

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟΡΙΑ:Τοσο καιρπ χρησιμοποιουσα το zone alarm pro 5 κ στο dc++ εκανε search κανονικοτατα...!Απο εχθες δεν ξερω τι εχει παθει κ δεν κανει search με τιποτα...!Πρεπει να το απενεργοποιησω κ μετα δουλευει....!Του εχω επιτρεψει τα παντα γυρω απο το dc++ κ δεν θελει το ηλιθιο να ψαξει με τιποτα!Το απεγκατεστησα κ το ξαναεβαλα,ολα απο την αρχη,κ παλι τα ιδια....!Τι μπορει να φταιει?Κανενα αλλο καλο firewall να μου προτεινεται???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.