Jump to content



Quad 9550 ,ASUSP5E,P5K και άλλα


kaRAmeLA

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply
ΚΑλησπερα.

Ενδιαφερομαι για το logitech g9 αν το δωσεις 25 μαζι με τα μεταφορικα για Αθηνα.

Ευχαριστω!

Είναι 25 ευρώ και τα μεταφορικά έξοδα δικά σου, το λέει καθαρά η αγγελία.Εννοείς να πληρώσω εγώ μεταφορά?

Link to comment
Share on other sites

Ψύκτρα xigmatek (HDT-S1284F αυτή με τα push pins χωρίς backplate

sorry αλλα τι εννοεις?

Είναι το μοντέλο της xigmatek που έχει pushpins όπως οι μανίσιες στοκ ψύκτρες, δεν έχει backplate που μπαίνει πίσω από τη μητρική.Δεν έχει από κατασκευής, όχι ότι την έχασα εγώ ας πούμε (αν κατάλαβες αυτό).Είναι πολύ αποδοτική και ουσιαστικά δεν είδα διαφορά από την aegir στις συχνότητες που ανέβασα (3.4), ούτε και idle.

Και μάλλον έχεις δίκιο να συμπεραίνεις ότι την έχασα έτσι όπως είναι γραμμένο.Το διορθώνω, Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ανανεώνω με ότι απέμεινε:

ποντίκι Logitech G9 αγορά 2009 δούλεψε 1 βδομάδα και πήρα g500 γιατί δε με βόλεψε στον καρπό. Ολοκαίνουργιο και κάθεται τιμή 25 euro

Ψύκτρα xigmatek (HDT-S1284 αυτή με τα push pins) πολύ καλή με μέγεθος ανάλογο με την aegir τιμή 15 euro

ψύκτρα VGA SCYTHE Mushashi 15 euro

όλα μαζί 50 ευρώ όποιος τα πάρει!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ανανεώνω με ότι απέμεινε:

ποντίκι Logitech G9 αγορά 2009 δούλεψε 1 βδομάδα και πήρα g500 γιατί δε με βόλεψε στον καρπό. Ολοκαίνουργιο και κάθεται τιμή 25 euro

Ψύκτρα xigmatek (HDT-S1284 αυτή με τα push pins) πολύ καλή με μέγεθος ανάλογο με την aegir τιμή 15 euro

ψύκτρα VGA SCYTHE Mushashi 15 euro

όλα μαζί 50 ευρώ όποιος τα πάρει!

Προσθέτω και ένα σκληρό WD 2500KS 40 Euro only

Link to comment
Share on other sites

Για το G9 και η Scythe ενδιαφερομαι εγω,μονο να δω λιγο την κατασταση τους.

Αν ειναι κομπλε η συσκευασια η Xigmatek (και υπαρχουν και τα brackets για 775) δινω κομπλε 50 ευρω μαζι με τα μεταφορικα για ολα.

Ειμαι Πατρα.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Για το G9 και η Scythe ενδιαφερομαι εγω,μονο να δω λιγο την κατασταση τους.

Αν ειναι κομπλε η συσκευασια η Xigmatek (και υπαρχουν και τα brackets για 775) δινω κομπλε 50 ευρω μαζι με τα μεταφορικα για ολα.

Ειμαι Πατρα.

Ευχαριστω.

η ψυκτρα έχει pins για 775.δεν έχει χτυπήματα η στραβα πτερυγια συν ανεμιστηρα 12αρη. Η scythe έχει χρησιμοποιηθει 2 χρονια αλλά είναι πλήρως λειτουργικη. τέλος το ποντικι είναι αχρησιμοποιητο. 1 βδομάδα το δούλεψα μόνο.η τιμή είναι 50 euro συν μεταφορικά δικα σου( περιπου 5 ευρω.ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

:T:Ανανεώνω με ότι απέμεινε:

ποντίκι Logitech G9 αγορά 2009 δούλεψε 1 βδομάδα και πήρα g500 γιατί δε με βόλεψε στον καρπό. Ολοκαίνουργιο και κάθεται τιμή 25 euro

Ψύκτρα xigmatek (HDT-S1284 αυτή με τα push pins) πολύ καλή με μέγεθος ανάλογο με την aegir τιμή 15 euro

ψύκτρα VGA SCYTHE Mushashi 15 euro

όλα μαζί 50 ευρώ όποιος τα πάρει!

Προσθέτω και ένα σκληρό WD 2500KS 40 Euro only

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ Τάσο (karastas2).Tο ποντίκι Logitec G9 έφυγε για τον pavou.Έμειναν

Ψύκτρα xigmatek (HDT-S1284 αυτή με τα push pins) πολύ καλή με μέγεθος ανάλογο με την aegir τιμή 15 euroxigmatek_hdt-s1284_013.JPG

ψύκτρα VGA SCYTHE Mushashi 15 euro

σκληρός WD 2500KS 30 ευρώ ΝΕΑ ΤΙΜΗ!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.