Jump to content



ΔΙΚΤΥΑΚΑ !!!


velipsi

Recommended Posts

Πωλούνται τα ακόλουθα δικτυακά "παιχνιδάκια"....

AXIS 207W Wireless Network Camera 120 €

AVM , fritzbox fon wlan για ISDN γραμμη (annex B), στο κουτι του, με ολα τα παρελκομενα, περασμενο το τελευταιο internation firmware 30 €

D-LINK DSM-320 Wireless Media Player 40 €

Δέν έχω κάνει ιδιαίτερο τσεκ τιμών περιμένω προσφορές σας

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πωλούνται τα ακόλουθα δικτυακά "παιχνιδάκια"....

AXIS 207W Wireless Network Camera 120 €

καλημερα. Ενδιαφερομαι για την καμερα αμεσα! Μπορει να γινει καποια καλυτερη τιμη?

Εχει καποια εγγυηση? Καποιο προβλημα?

Περιμενω την απαντηση σου :mobile1:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. Ενδιαφερομαι για την καμερα αμεσα! Μπορει να γινει καποια καλυτερη τιμη?

Εχει καποια εγγυηση? Καποιο προβλημα?

Περιμενω την απαντηση σου :mobile1:

Η κάμερα είχε παρθεί απο Hol 270 € σε κάποια χρονική στιγμή οταν ημουν Hol και είχαν βγάλει ένα προγραμμα με static IP. Έβλεπα σπίτι από άλλον υπολογιστη ...αλλά θέλει ρυθμισεις για να παίξει σωστά ..πχ. άνοιγμα πόρτας στο ρούτερ κ.λ.π. Πριν ένα μήνα που την λειτούργησα έπαιζε κανονικά ..απόδειξη και να βρω έχουν περασει τουλάχιστον 2+ χρόνια.Για τιμη νομίζω οτι είναι νορμαλ για ασύρματη ...καλύτερη βρισκεις αλλα νομιζω είναι ενσύρματες ..

Link to comment
Share on other sites

Το fritzbox ποιο είναι ακριβώς;;; ενα λινκ :)

Το πρώτο που είχε βγάλει η AVM το λειτουργούσα αλλά πήρα ένα TP-LINK

sn : part No 2000 1682

AVM02046

Ξάχασα να πω ότι το συγκεκριμένο είναι στο κουτι του και δουλευα με ένα αδερφάκι του ...μου είχαν στείλει 2 σαν πελάτης χρόνων

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.