Jump to content



SSD Vertex 2


Recommended Posts

Πωλείται SSD Vertex 2 60GB. H εγγύηση έχει λήξει και δίνεται μόνο με το καλώδιο Sata.

Θα προτιμηθούν άτομα από Θεσσαλονίκη. Η αγγελία έχει μπει και σε άλλα Site. 50 ευρώ.

dzu4n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε καλή μεριά τα χρήματα.

Append:

Τί συνέβη.

Βλέπω το post και, πάνω στο multitasking λόγω εγκατάστασης Win στον SSD που αγόρασα από Πλαίσιο σήμερα και όχι από την Αγγελία, νόμισα ότι ήταν ΠΜ. Νομίζω λοιπόν ότι με ενημερώνει ο πωλητής ότι έφυγε ο δίσκος. Υποθέτω ότι έχει πάει στον Φράγμα. Μπήκε στον κόπο το παλικάρι να μου στείλει ενημερωτικό. Του απαντάω και εγώ ευγενικά "σε καλή μεριά". Νόμισα ότι απάντησα σε Π.Μ. Στην αρχή είχα γράψει:

"Παρακαλώ, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον". Όταν κατάλαβα ότι γράφω public, άρα δεν αφορά εμένα ειδικά το μήνυμα, έσβησα το "Παρακαλώ".

Link to comment
Share on other sites

ώπα τι έγινε εδώ.....είπαμε σειρά προτεραιότητας. και νομίζω οτι αν ο karasardelis δεν πήρε το δισκο, έχω σειρά εγώ. απαιτώ εξηγήσεις όπως και η Δ.Ο. μιας και έκανα αναφορά την αγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.