Jump to content



SP2 για ΧΡ????


ΝTG

Recommended Posts

Μια απορια :Το service pack 2 για ΧΡ (κατα 99% beta) το οποιο ειναι περιπου 264,36ΜΒ αξιζει να το βαλω??

θα μου δημιουργησει κανενα προβλημα και θα θελω μετα format??Αν ειναι να να κανω κανενα backup πρωτα αν και προτιμω να το αποφυγω αν γινεται!!

Link to comment
Share on other sites

Backup πρέπει να κάνεις σε τακτά χρονικά διαστήματα είτε βάζεις betes είτε όχι. Το XPSP2RC2 δεν έχει δημιουργήσει πρόβλημα σε κανένα, εκτός από τους χρήστες πειρατικής κόπιας.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

Backup πρέπει να κάνεις σε τακτά χρονικά διαστήματα είτε βάζεις betes είτε όχι.

δεν ειναι τοσο το backup οσο το να ξαναπερασω ολα τα προγραμματα!!Ειναι λιγο επιπονη διαδικασια ποσο μαλλον αν δεν υπαρχει και κανενας τρομερος λογος να βαλεις το SP2!

Αρχική απάντηση από enduracell

Το XPSP2RC2 δεν έχει δημιουργήσει πρόβλημα σε κανένα, εκτός από τους χρήστες πειρατικής κόπιας.

!!!!!ενδιαφερον!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

Το XPSP2RC2 δεν έχει δημιουργήσει πρόβλημα σε κανένα, εκτός από τους χρήστες πειρατικής κόπιας.

Σαν τι προβλημα πχ? Ρωταω απο περιεργεια :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

nope, μια χαρα παιζει

αν μπεις στο site της ms και πας για update θα κατεβασεις ,οταν ομως το κανει εγκατάσταση θα σου πει οτι δεν το κανει γιατι ειναι πειρατικο ,,.

το εχω δεi σε pcs με πειρατικα win...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι της γνώμης ότι τα sp πρέπει να μπαίνουν σε clean install των WinXP. Έχω τα Xp Pro (να ναι καλά το πανέπι...)και δεν έχω κατορθώσει ακόμα να βάλω τα - sp1 - σε φορτωμένο μηχάνημα (όλο και κάποια dll ή sys θα είναι κλειδωμένη). Όσον αφορα τα sp2..τα έχω κανά μήνα και δεν έχω καν επιχειρήσει.Format first..ask questions later....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings

αν μπεις στο site της ms και πας για update θα κατεβασεις ,οταν ομως το κανει εγκατάσταση θα σου πει οτι δεν το κανει γιατι ειναι πειρατικο ,,.

το εχω δεi σε pcs με πειρατικα win...

Γιαυτό και υπάρχουν τα serial changers...

Link to comment
Share on other sites

βασικα πρωτα προσπαθησα να το βρω στο google αλλα στην αρχη μου εβγαλε κατι ασχετα και λεω να ρωτησω εδω μηπως το βρω πιο αμεσα!Αλλα τελικα αφου "βρηκα" και το πληρες ονομα το πηρα μεσω καζαα!thanks

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.