Jump to content



Αγορά Earphones/ψείρες (εσωτερικά)??


paparoach

Recommended Posts

Δεν καταλαβαίνω αυτό που λες αλλά γενικά έχουν καλή απομόνωση από το περιβάλλον και δε χρειάζεται να παίζουν δυνατά για να μην ακους τι γίνεται γύρω σου (αν αυτό έννοεις). Πάντως όσο καιρό τα έχω δεν με έχουν απογοητεύσει σε αυτά που ακούω όταν είμαι στο δρόμο. Θα έλεγα οτι είναι περισσότερο για ηλεκτρονική μουσική, rap, drum n bass κλπ. σε heavy rock/metal όπως και ορχηστρική μουσική από soundtracks κλπ. κάνω ένα κλικ κάτω τα μπάσα στο eq.

Βέβαια τα κανάλια στα αυτιά του καθενός είναι διαφορετικά, αυτό που αρέσει σε εμένα μπορεί να είναι το χειρότερο του δίπλα. :p

Link to comment
Share on other sites

Με πηγή το τηλέφωνο (galaxy 5 με cm7) ή το bt (sony mw600) δεν μπορώ να τα βάλω 100% της έντασης. Το μέγιστο που χρησιμοποιώ είναι 60-70%. Η ευαισθησία που δίνει στα χαρακτηριστικά είναι 104dB/1mW το οποίο είναι σχετικά καλό νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.