Jump to content



Logitech Πληκτρολόγιο Illuminated και ποντίκια G7 και G9


Recommended Posts

Δίνω τα εξής:

logitechstuff.jpg

Logitech Illuminated | Skroutz.gr

45euro

με τη retail συσκευασία του εκτός εγγύησης.

logitech g9 - Ποντίκια | Skroutz.gr

45euro

με τη retail συσκευασία του εκτός εγγύησης.

δίνεται επίσης και ένα Logitech ασύρματο laser G7.

χωρίς συσκευασία επίσης χωρίς εγγύηση.

35euro

το Illuminated πληκτρολόγιο και το G9 mouse είναι σε ΑΡΙΣΤΗ εμφανισιακή και λειτουργική κατάσταση.

στο G7 έχει ξεβάψει (το γνωστό ξέβαμα που είχε μια παρτίδα) στη κάτω αριστερή γωνία όπως φαίνεται στη φωτογραφία

για όποιον πάρει το πακέτο η τιμή πάει από 125 στα 110ευρώ.

προηγούνται οι Αθηναίοι για συνάντηση στο χώρο μου για να δουν από κοντά τα πράγματα. για επαρχία μετά από κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό και έξοδα αποστολής δικά σας με courier. ΕΛΤΑ/ΚΤΕΛ/ κλπ are out of the question.

ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΖΑΡΙΑ!Αν θελήσω να τα δώσω φθηνότερα θα το κάνω από μόνος μου!

Σε προσωπικό μήνυμα ΜΟΝΟ η ανταλλαγή στοιχείων για επικοινωνία. ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟ ΕΔΩ!

post-596-1416076231,9844_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νέες και ΤΕΛΙΚΕΣ τιμές, για να φύγουν ΑΜΕΣΑ γιατί είναι κρίμα να τα έχω στην άκρη να κάθονται.

Πληκτρολόγιο Logitech Illuminated ---> 40ευρώ ( κρατημένο στον Indiko_Xoiridio )

Ποντίκι G9 ---> 40ευρώ

Ποντίκι G7 ---> 30ευρώ.

Για όποιον τα πάρει ΟΛΑ ΜΑΖΙ 100ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.