Jump to content



ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΓΕΡΜΑΝΟΣ:ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ


theoamd

Recommended Posts

αμα υπαρχει κοσμος εν ετη 2012 που αγοραζει απο γερμανο, καλα μας κανουν οι γερμανοι!!

Συμφωνώ μαζί σου, αλλά έτυχε κάποιος γνωστός μου να κερδίσει ένα κουπόνι έκπτωσης 50€ για Samsung κι έτσι είπα να πάω εκεί, γιατί θα γλιτώσω ένα 25άρι στο νερό(είμαστε και φοιτητές :hehe: )

Επίσης, [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION], έχεις δίκιο ότι υπάρχουν και χειρότερα και δεν παραπονιέμαι, αλλά εδώ μιλάμε για έλλειψη στοιχειωδών υπηρεσιών

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι το αργότερο σήμερα το απόγευμα θα έκανα unboxing.

Έπειτα από επικοινωνία με τα κεντρικά, μου είπαν ότι το αργότερο την επόμενη Πέμπτη θα το έχω στα χέρια μου το κινητό(σημείωση:έχει συμπληρωθεί ήδη μια βδομάδα απ' όταν το παρήγγειλα).

Τι γίνεται,από Αυστραλία το φέρνουν ?????

Συμφωνώ μαζί σου, αλλά έτυχε κάποιος γνωστός μου να κερδίσει ένα κουπόνι έκπτωσης 50€ για Samsung κι έτσι είπα να πάω εκεί, γιατί θα γλιτώσω ένα 25άρι στο νερό(είμαστε και φοιτητές :hehe: )

Επίσης, [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION], έχεις δίκιο ότι υπάρχουν και χειρότερα και δεν παραπονιέμαι, αλλά εδώ μιλάμε για έλλειψη στοιχειωδών υπηρεσιών

Samsung Galaxy Ace S5830I vs. Samsung Galaxy Ace S5830 - GSMArena.com

2 λεπτά μου πήρε να βρώ τις διαφορές, εσύ πού έψαχνες;

Επίσης, επειδή μάλλον δεν βλέπεις τί παίζει έξω να σε ενημερώσω με τα εξής.

1- τα καταστήματα/αλυσίδες δεν έχουν πλέον μετρητά για να στοκάρουν, όλα γίνονται με παραγγελίες.

2- εδώ και καιρό ΚΑΝΕΝΑΣ ξένος ΔΕΝ δίνει εμπόρευμα στον οποιονδήποτε έλληνα επιχειρηματία αν δεν πάρει cash όλα τα χρήματα στο χέρι πρώτα.

Πέρα από αυτά, επειδή έχουμε μόνο την δική σου άποψη και όχι και του καταστήματος η οποιαδήποτε ετυμηγορία που τόσο εύκολα δίνετε από άλλους απλά δεν στέκει για μένα...

Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy Ace S5830I vs. Samsung Galaxy Ace S5830 - GSMArena.com

2 λεπτά μου πήρε να βρώ τις διαφορές, εσύ πού έψαχνες;

Hello, εγώ μιλάω για κάποιο μοντέλο S5839i( το οποίο-σύμφωνα με αυτούς- εμπορεύονται αυτοί) ότι δεν μπόρεσα να βρω

Link to comment
Share on other sites

Hello, εγώ μιλάω για κάποιο μοντέλο S5839i( το οποίο-σύμφωνα με αυτούς- εμπορεύονται αυτοί) ότι δεν μπόρεσα να βρω

Αυτό αναφέρεται σαν ACE GT στον γούγλη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τρία χρόνια πηγαίνω στο γερμανό γιατί πληρώνω τον λογαριασμό του κινητού μου. Δεν είχα πρόβλημα. Πρόσφατα αγόρασα ένα ρούτερ το οποίο μετά από πρόβλημα στην τάση τα έπαιξε. Πήγα το έβαλαν στην πρίζα και με συνοπτικές διαδικασίες χωρίς ερωτήσεις κλπ μου το αντικατέστησαν. Κινητό πήρε ο αδερφός μου από εκεί και έμεινε και εκείνος ευχαριστημένος. Είναι σε ποιο κατάστημα θα πέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.