Jump to content



Diablo 3 Book of Cain


Recommended Posts

Book-of-Cain-3.jpg

Πωλείται το Diablo 3 Book of Cain, σφραγισμένο όπως έχει έρθει από το ταχυδρομείο.

Στα 35€.

Μόνο από Αθήνα με Συνάντηση ή Σύνταγμα ή περιμετρικά Ηλιούπολης

Η αγγελία έχει μπει και σε άλλο φόρουμ.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Hidden

Ναι φίλε μου αυτό είναι, αλλά δεν είναι αγορασμένο από άμαζον, εξ ου κι η διαφορά στην τιμή. Είναι αγορασμένο συγκεκριμένα από το book depository στα 33€, για να μην υπάρχουν παρανοήσεις. (Πλέον κι αυτό την έχει ρίξει την τιμή του)

Link to comment
Hidden

Φίλε μου υπάρχουν κάποιοι που δεν μπορούν να αγοράσουν από το Άμαζον ή γενικά από το εξωτερικό, ενώ δυστυχώς δεν υπάρχει σε κάποιο ελληνικό κατάστημα.

Άλλωστε όταν το πήρα εγώ υπήρχε μόνο στο Αμερικάνικο Άμαζον λόγω έλλειψης.

Εξάλλου οι αγγελίες φίλε μου είναι προσφορά και ζήτηση, αν δω ότι δεν υπάρχει ανταπόκριση θα φροντίσω να ανανεώσω τη τιμή μου.

Link to comment
Hidden
6. Απαγορεύεται το παρεμπόριο/αισχροκέρδεια. Ναι, μπορείτε να πουλήσετε την κάρτα που κερδίσατε σε διαγωνισμό, αλλά όχι να υπερτιμήσετε το προϊόν που προλάβατε να πάρετε μισοτιμής από το στοκ κάποιου μαγαζιού. Υπάρχει περίπτωση να σας ζητηθούν αποδεικτικά στοιχεία από την Δ.Ο. του TheLab και στην περίπτωση που δεν είναι ικανοποιητική η απόδειξη της συναλλαγής, να κατεβεί η αγγελία.

reported

Link to comment
Μπορεί απλά να προσπαθεί να προστατεύσει κανένα μέλος του thelab για να μην την πατήσει...

Ούτε που θέλω να σκέφτομαι τι θα γινόταν αν είχα βάλει την αγγελία την περασμένη βδομάδα που το βιβλίο ήταν εξαντλημένο.

Δια βίου μπανάρισμα μέχρι λιθοολισμό...

Link to comment
Share on other sites

Και 200€ να ήθελε να το πουλήσει αυτό θα ήταν δικό του θέμα , απο την άλλη εάν ήταν π.χ. τυπογραφικό λάθος το π.μ. θα ήταν ποιο ενδεδειγμένο για να τον βοηθήσουμε και όχι να μετατρέπουμε (όπως κάνω και εγω τώρα) την αγγελία του φίλου σε δημόσια συζήτηση .

:sorry: για το :OT:

Υ.Γ. Μην με παρεξηγήσετε δεν είχα κανένα σκοπό για να δημιουργήσω κάποια αντιπαράθεση :cool:

Link to comment
Share on other sites

Και 200€ να ήθελε να το πουλήσει αυτό θα ήταν δικό του θέμα ,
Θα έπρεπε να γίνει εκτός TheLab.gr. Κανόνες :
6. Απαγορεύεται το παρεμπόριο/αισχροκέρδεια. Ναι, μπορείτε να πουλήσετε την κάρτα που κερδίσατε σε διαγωνισμό, αλλά όχι να υπερτιμήσετε το προϊόν που προλάβατε να πάρετε μισοτιμής από το στοκ κάποιου μαγαζιού. Υπάρχει περίπτωση να σας ζητηθούν αποδεικτικά στοιχεία από την Δ.Ο. του TheLab και στην περίπτωση που δεν είναι ικανοποιητική η απόδειξη της συναλλαγής, να κατεβεί η αγγελία.
Παρακαλώ αφήστε τα σχόλια και επικεντρωθείτε στην αγγελία
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.