Jump to content



ThermalTake Mozart TX


Recommended Posts

Πωλείται το αγαπημένο μου Mozart TX μετά από αρκετά χρόνια αγαπημένης συμβίωσης, γιατί σύντομα θα αλλάξω γραφείο και δυστυχώς δε χωράει. Το κουτάκι είναι πελώριο, χωράει τον πατέρα του και τη μάνα του. Υπάρχουν όλα τα παρελκόμενα. Η μόνη μόντα που έχει υποστεί είναι μια μικρή τρύπα στο πάνω μέρος για πλήρωση του υγρού της υδρόψυξης. Πρόσφατες φωτογραφίες θα δείτε εδώ. Επίσης δίνεται μαζί και USB3.0 bracket της CoolerMaster με 20pin connector για αποφύγετε τις βλακείες με τα εξωτερικά καλώδια...

Τιμή 120€ για παραλαβή από Καλλιθέα.

Αν είναι να αποσταλεί, λόγω όγκου και βάρους, θα υπάρχει επιβάρυνση για τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Μακριές κάρτες τις χωρά ???

Από τις φώτο που δίνεις μου φαίνεται πως είναι αρκετά ρηχό για κάτι τέτοιο εκτός και αν με απατά το γεγονός ότι εχεις υδρόψυξη στην κάρτα γραφικών.

Είναι σε καλή κατάσταση γρατζουνιές κ.λ.π. ?

Ισως να ενδιαφέρομαι και μια λίγο καλύτερη τιμή θα ήταν ακόμα καλύτερα. :fun:

Link to comment
Share on other sites

Μακριές κάρτες τις χωρά ???

Από τις φώτο που δίνεις μου φαίνεται πως είναι αρκετά ρηχό για κάτι τέτοιο εκτός και αν με απατά το γεγονός ότι εχεις υδρόψυξη στην κάρτα γραφικών.

Είναι σε καλή κατάσταση γρατζουνιές κ.λ.π. ?

Ισως να ενδιαφέρομαι και μια λίγο καλύτερη τιμή θα ήταν ακόμα καλύτερα.

Από το επίσημο site τους, αφού δεν έχω κάποια full size να δοκιμάσω:

Q: What is the longest graphics card that may be used with this chassis?

A: 12.29" is the length of the longest card on the market. This chassis will fit this size of card.

Όχι, γρατσουνιές δεν έχει και είναι σε πολύ καλή κατάσταση.

Επειδη θα με ενδιεφερε να το βαλω στο γραφειο...Μπορεις να βαλεις μια φωτο απο πανω να δω πως ειναι η τρυπα? Να δω με τιν θα την καλυψω κιολας...

Η τρύπα είναι όσο 1€. Σίγουρα ο Κοπρίτης θα έχει τρόπο να στην κλείσει όμορφα. Θα τον ρωτήσω κι εγώ.

Γενικά για το κουτί, δεν πουλάμε γρούν' στο σακί, ελάτε να το δείτε. Τέλος του μήνα, θα το πάω στον Κοπρίτη (Καλλιθέα) να το αφήσω εκεί ώστε να είναι ευκολότερα προσβάσιμο και άδειο. Οπότε μπορείτε να το δείτε κι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Από το επίσημο site τους, αφού δεν έχω κάποια full size να δοκιμάσω:

Q: What is the longest graphics card that may be used with this chassis?

A: 12.29" is the length of the longest card on the market. This chassis will fit this size of card.

Όχι, γρατσουνιές δεν έχει και είναι σε πολύ καλή κατάσταση.

Η τρύπα είναι όσο 1€. Σίγουρα ο Κοπρίτης θα έχει τρόπο να στην κλείσει όμορφα. Θα τον ρωτήσω κι εγώ.

Γενικά για το κουτί, δεν πουλάμε γρούν' στο σακί, ελάτε να το δείτε. Τέλος του μήνα, θα το πάω στον Κοπρίτη (Καλλιθέα) να το αφήσω εκεί ώστε να είναι ευκολότερα προσβάσιμο και άδειο. Οπότε μπορείτε να το δείτε κι εκεί.

12,29 X 2,54 = 31,21 cm ! Μια 5870 είναι ίση με 28 cm ! Αρα μου κάνει !

Στα 100€ το αγοράζω αυτή την στιγμη. :rolleyes:

Νομίζω πως είμαι και ο πρώτος που ενδιαφέρθηκε.

Διαφορετικά πες μου εσύ μια τιμή αφού λες πως το θες το παζάρεμα σου!:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

12:17

12:53

:)

Το ίσως πηγαίνει στο ότι θέλω απάντηση από τον wizart για το αν χωρά η κάρτα μου ! Φυσικά και δηλώνει ενδιαφέρον !!

Επίσης έστειλα και pm ταυτόχρονα.:rolleyes:

Αφού λοιπόν με καλύπτει η απάντησή του στο θέμα ?

Link to comment
Share on other sites

Γενικά για το κουτί, δεν πουλάμε γρούν' στο σακί, ελάτε να το δείτε. Τέλος του μήνα, θα το πάω στον Κοπρίτη (Καλλιθέα) να το αφήσω εκεί ώστε να είναι ευκολότερα προσβάσιμο και άδειο. Οπότε μπορείτε να το δείτε κι εκεί.

Από πότε θα είναι ελεύθερο ?

Αν κατάλαβα καλά είναι ακόμη σε χρήση ???

Link to comment
Share on other sites

Από πότε θα είναι ελεύθερο ?

Αν κατάλαβα καλά είναι ακόμη σε χρήση ???

Τέλος του μήνα θα το έχω διαθέσιμο. Για να το δεις όμως, απογεύματα μετά τις 7, ή ΣΚ. Διευθύνεις και τηλέφωνα σε πμ :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7477]adpanos[/MENTION] & [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION]

Οφείλω να ζητήσω συγνώμη και από τους δύο. Προέκυψε κάποιο σοβαρό θέμα και το κουτί δε θα φύγει, γιατί δε μπορώ να διαθέσω χρήματα για το καινούριο :(

Ειλικρινά λυπάμαι γιατί κι εγώ ήθελα ένα φρεσκάρισμα και είχα προγραμματίσει στις διακοπές μου να ασχοληθώ μαζί του...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.