Jump to content



Πακετο Gamer


kwizard

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

προσωπικα θα επελεγα κατι τετοιο

ισως με καμια 560Τi 448c ως εναλλακτικη της 7850

(κι αν ψαχτεις και σε "νεα" μαγαζια με τιμες κραχτες

αλλα και σε μτχ εξαρτηματα πχ μτχ GTX570 @200€

πιστευω οτι βγαινεις και με κατω απο το 1000ρικο.

rig.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν νoμιζω να εχουν και πολυ μελον οι SSD φιλε μου πλεον και μαλον θα αλλαξω και τον δισκο και θα παω σε αυτον (WD 600Gb VelociRaptor) ειναι 30 ευρω πιο πανω απο τον intel 120G ssd αλλα δεν νομιζω να υπαρχει καλητερος απο αυτον...

WD VelociRaptor 600GB SATA 6Gbps Hard Drive Review - The VelociRaptor Doubles In Capacity - Legit Reviews

Link to comment
Share on other sites

Συγκρινεις HDD με SSD = ειναι γελιο.-

Παρε ssd και εναν απλο hdd για να βαλεις τα Mp3 σου , ταινίες και games.

Υδροψυξη καλη ειναι αλλα μπορεις να μεινεις και με στοκ για αρχη και αγοραζεις μετα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ξερω οτι το λειτουργικο τρεχει ακαριαια στον SSD αλλα δεν εχω μπατζετ για ssd και hdd !! Ψυκτρα θα αλλαξω οταν παω σε OC ..

OK

Εκτος και προτινετε καπια φτηνη λυση για πακετο SSD+HDD :eek:

Ασε τον ssd για μελλοντικη αναβαθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Συγκρινεις HDD με SSD = ειναι γελιο.-

Παρε ssd και εναν απλο hdd για να βαλεις τα Mp3 σου , ταινίες και games.

Υδροψυξη καλη ειναι αλλα μπορεις να μεινεις και με στοκ για αρχη και αγοραζεις μετα.

Λες να παω σε εναν SSD πιοτικο με τα λιγοτερα Gb για το λειτουργικο μου για να ριξω το κοστος και εναν μεσαιας πιοτιτας HDD για τα λιπα ε ?? σωστο το βλεπω...

:baby:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.