Jump to content



Ερώτηση για Crossfire!


nixterida

Recommended Posts

Καλησπέρα , να ρωτήσω κάτι έχω την συγκεκριμένη μητρική Asus F1A75-M LE η οποία υποστηρίζει crossfire , απλά είμαι λίγο στο όριο στο θέμα χώρου διότι έκανα λάθος στην επιλογή κουτιού μπορείτε να μου προτείνετε δύο κάρτες η οποίες να έχουν σχετικά low profile? Ένα όριο τιμής περίπου στα 150 ευρώ να βγούνε λίγο κάτω λίγο πάνω δεν με πειράζει , το κουτί ειναι το pgs aerocool qs-200!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ασχολούμαι , και ποιο πολύ το θέλω γιατί τραβάω υποβρύχια βίντεο κλπ ψάρεμα ξέρεις και κάνω αναπαραγωγή υψηλής ανάλυσης , απλα να σε ρωτήσω κάτι .. έχω δεί κάτι κάρτες Asus και Gigabyte που παίζουν εκει στα 80 - 90 η μία να μην βάλω δύο λές? και γιατί?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ασχολούμαι , και ποιο πολύ το θέλω γιατί τραβάω υποβρύχια βίντεο κλπ ψάρεμα ξέρεις και κάνω αναπαραγωγή υψηλής ανάλυσης , απλα να σε ρωτήσω κάτι .. έχω δεί κάτι κάρτες Asus και Gigabyte που παίζουν εκει στα 80 - 90 η μία να μην βάλω δύο λές? και γιατί?

Γιατι το crossfire/SLI εχει ψιλο προβληματακια και δεν νομιζω να αξιζει να παρεις 2 καρτες αυτις τις κατηγοριας για cf/sli

Επειδη λες και 90αρι ισως να κοιταξεις για 7850

Link to comment
Share on other sites

Κομπλέ θα βάλω μια καρτούλα αν είναι και βλέπουμε στο μέλλον ! Αν θέλεις και έχεις χρόνο βάλε καμία μέχρι μαξ 150 ευρώ , πάντως στο άλλο το pc έχω μια gtx 460 της nvidia και είμαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.