Jump to content



Ενα διαφορετικο μοντ και απο μενα(Νο2)...


jax7480

Recommended Posts

Μετα απο καποιες αισθητικες αλλαγες που εκανα στο .....αυτοκινητο μου ειπα να μοιραστω την χαρα μαζι σας .....ελπιζω οι φαν των αυτοκινητων να με πουν και την γνωμη τους....απο αποψης αισθητικης παντα....

Ας αρχισουμε λοιπον....

post-51-1416071120,5413_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Και μια τελευταια απο μεσα.

Να ευχαριστησω ΘΕΡΜΑ τον χρηστη AntonisK7 για τις πανεμορφες "επαγγελματικες" φωτογραφιες που τραβηξε (οι οποιες ηταν στο συνολο 60+) και φυσικα για την καταλληλη επεξεργασια ωστε να μπορουν να ποσταριστουν στο Δελαμπη....

post-51-1416071120,6451_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

I am in love with your ass jax ! :inlove:

Δωσε καμια πληροφορια επι αυτου γιατι εχω ενα φιλαρακι που θα με πρηξει αμα το δει :D

To κωλαρακι ειναι πολυεστερικο εννοειτε, της εταιριας LD Tuning. Αν το παρατηρησεις καλα μοιαζει απιστευτα με τον κωλο ενος ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ αλλα δεν το λεω γιατι θα με πειτε ψωναρα.....

ANEDOM 063 IRARREF...

Linky για τον Samael

Link to comment
Share on other sites

Εγινε απλα φοβερο! Ευγε!!!

Πολυ ομορφο! Ειδικα τα φιμε φαναρια και η διπλη αποπληξη πισω ειναι ολα τα λεφτα! Μπραβο και παλι μπραβο!

Να δω ποτε θα γινει τοσο καλο και το φιεστακι!

Κανενα under the hood pic δεν παιζει??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

K τωρα που το ειδα καλητερα κ στο λινκ οντος μοιαζει με modena :clap: :hehe: :clap:

Πες μου ομως οτι δε το πηρες 644.29 EURΟ..... :unsure:

Ε, οχι και 650....

350 βαμμενος-τοποθετημενος...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.