Jump to content



Corsair TX650 V2


Recommended Posts

Πωλείται το τροφοδοτικό του τίτλου. Σχεδόν αδούλευτο. Χρησιμοποιήθηκε αποκλειστικά σε 2 reviews (Corsair 300R & Thermaltake Armor). Απόδειξη απο Msystems (23/02/2012), κουτάτο με όλα του τα παρελκόμενα και εννοείται σε άριστη κατάσταση.

Τιμή 70ευρώ

*Προτεραιότητα θα δοθεί σε άτομα απο Αθήνα, καθώς δεν έχω χρόνο για αποστολές

*Δεκτός κάθε έλεγχος εννοείται

*Παραλαβή απο τον χώρο μου

cheers:flower:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος παίρνει τηλέφωνο στο σέρβις επειδή ο υπολογιστής του έχει πρόβλημα:

Τεχνικός: Ποιο είναι το πρόβλημά σας;

Πελάτης: Βγαίνει καπνός από το τροφοδοτικό!

Τεχνικός: Τότε νομίζω ότι χρειάζεστε ένα καινούριο τροφοδοτικό.

Πελάτης: Οχι! Χρειάζεται τροποποίηση των αρχείων συστήματος.

Τεχνικός: Πιστέψτε με, έχει χαλάσει το τροφοδοτικό και πρέπει να αντικατασταθεί.

Πελάτης: Αποκλείεται! Κάποιος μου είπε ότι πρέπει να τροποποιήσω τα αρχεία συστήματος κι όλα θα είναι εντάξει. Θέλω να μου πείτε ποια εντολή πρέπει να προσθέσω.

Έπειτα από δέκα λεπτά συζήτησης ο πελάτης ακόμα επιμένει ότι έχει δίκιο. Ο τεχνικός, απελπισμένος πια, τα παρατά:

Τεχνικός: Ωραία, ζητώ συγγνώμη, έχετε δίκιο. Υπάρχει μία κρυφή εντολή DOS την οποία συνήθως δεν δίνουμε στους πελάτες.

Πελάτης: Βλέπετε, αφού το ήξερα!

Τεχνικός: Λοιπόν, πρέπει να εισάγετε την εντολή LOAD NOSMOKE.COM στην τελευταία σειρά του αρχείου CONFIG.SYS. Ύστερα ξαναπάρτε με τηλέφωνο για να μου πείτε εάν όλα είναι εντάξει.

Δέκα λεπτά αργότερα:

Πελάτης: Δεν έγινε τίποτα! Το τροφοδοτικό καπνίζει ακόμα!

Τεχνικός: Ποια έκδοση του DOS χρησιμοποιείτε;

Πελάτης: MS-DOS 6.22

Τεχνικός: Τότε έχετε πρόβλημα. Η έκδοση αυτή δεν διαθέτει ακόμα NOSMOKE.COM. Θα πρέπει να επικοινωνήσετε με τη Microsoft και να ζητήσετε το σχετικό upgrade. Παρακαλώ να με ενημερώσετε.

Μία ώρα αργότερα:

Πελάτης: Χρειάζομαι ένα καινούριο τροφοδοτικό.

Τεχνικός: Πώς σας ήρθε ξαφνικά;

Πελάτης: Ξέρετε, τηλεφώνησα στη Microsoft και τους είπα ακριβώς ό,τι μου είπατε εσείς. Επειτα μου ζήτησαν τη μάρκα, το μοντέλο κι άλλα στοιχεία του τροφοδοτικού.

Τεχνικός: Και τι σας απάντησαν;

Πελάτης: Μου είπαν ότι το δικό μου τροφοδοτικό δεν είναι συμβατό με NOSMOKE.COM

faa2c730_Bump_Mario.gif

Link to comment
Share on other sites

[διάβασα ότι δεν έχεις χρόνο για αποστολές κτλ...αλλά θα κάνω μια προσπάθεια]

το λοιπόν

είμαι από Ημαθία,αν μου το αφήσεις 70Ε συμπεριλαμβανομένου και των μεταφορικών(αντικαταβολή ΕΛΤΑ)

είναι δικο μου:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου το κρατήσεις μέχρι αύριο βράδυ για ένα φιλαράκι μου για να δω αν το θέλει σίγουρα? Αν δε σου έχω απαντήσει μέχρι τις 23:59, τότε ακύρωσε την κράτηση. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.