Jump to content



Αναβαθμιση μσν με το ζορι


Dant3

Recommended Posts

Εχω μια παλια εκδοση μσν messenger γιατι με βολευει και δεν θελω να κανω αναβαθμιση.

περα απο το εκνευριστικο μηνυμα τωρα δεν με αφηνει να μπω εαν δεν κανω την αναβαθμιση.λεει οτι για να συνεχισω πρεπει να κανω την αναβαθμιση.μπορω να το αποφυγω η αναγκαστικα ενημερωση?

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να το αποφυγεις...

Κατεβασε ενα προγραμματακι reshack ..(αν δεν απατωμαι).

Ανοιγεις μεσω αυτου το μσν και αλλαζεις μια τιμη την εκδοση σε μεταγενεστερη και δε σε ξαναενοχλει.

Αν googlareis λιγο θα βρεις τι πρεπει να αλλαξεις..αν δεν βρεις πες να σου πω αυριο:p

Link to comment
Share on other sites

τελικα εβαλα την τελευταια εκδοση που βρηκα(του 2011 δηλαδη αλλα τελος παντων)

θυμηθηκα τι εκανε και μου εσπαγε τα νευρα.

πρωτον μου λεει να κατεβασω ενημερωση για τον adobe flash player.και που το βαζω ομως παλι τα ιδια!!

και εκτος απο αυτο εκει που γραφει το ονομα σου και διπλα εισερχομενα,αν πατησεις στα εισερχομενα σε πεταει στο μειλ σου ενω αν πατησεις στο ονομα σε βαζει να βαλεις την κατασταση σου και να πας και στις ρυθμισεις.ε αυτο δεν πατιεται.δηλαδη το παταω και δεν κανει τιποτα.

τα εισερχομενα δουλευουν κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.