Jump to content



ζητούνται hardware χαλασμένο για διακόσμηση


johnko1

Recommended Posts

Καλησπέρα ψάχνω τα εξής κομμάτια,να μου χαρίσουν ή να δώσω ένα συμβολικό ποσό (10-15 ευρώ το πολύ):

Μητρικές (κατα προτίμηση socket 775/το αντίστοιχο amd και νεότερο)

atx,eatx

micro atx

mini itx

xl-atx

Μνήμες

ddr2,ddr3 οτιδήποτε

cpu

οποιοδήποτε καμμένο (να ταιριάζει με κάποια από τις μητρικές).Αν υπάρχει και στοκ ψύκτρα ακόμα καλύτερα!

Σκληροί δίσκοι

Τα πάντα(3.5 και 2.5),κυρίως sata.Αν υπάρχει και ssd ακόμα καλύτερα.

Καρτες γραφικών

pcie,κατα προτίμηση λίγο μεγάλη σε μήκος

Τροφοδοτικό

Οποιοδήποτε χαλασμένο,αρκει να έχει τα καλώδια του

Μένω Τρίκαλα,οπότε θα προτιμούσα να βρω ατομο απο κοντά.

Αν δεν γίνεται η συναντηση θα προτιμηθεί άτομο που προσφέρει τα περισσότερα κομμάτια

Τα κομμάτια θα χρησιμοποιηθούν για διακόσμηση σε κάποιο τοίχο του σπιτιού μου ή για σχεδίασμα κουτιών

Ευχαριστώ,Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Παμε ένα up.

Παρακαλώ μην μου στέλνετε μηνυμα για αντικείμενα που δουλεύουν γιατί δεν με ενδιαφέρουν.Απλως σας βοηθάω να καθαρίσετε την αποθήκη σας απο άχρηστα πράγματα και εσείς με βοηθάτε να αξασκηθώ στο χόμπυ μου :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

θα σε φτιάξω καλά :yes2:

λοιπόν, έχω:

ATI 4870x2 (2 τεμάχεια)*

ATI (MSI) 3870x2 (2 τεμάχεια)*

ATI Sapphire 3850 AGP*

ATI 2900XT*

Ageia PhysX PCI accelerator**

ATI Fire GL X1 της HP*

MSI Geforce 6800 AGP*

ATI 9700/9800 pro*

*=artifacts

**=βράχηκε και έχει πρόβλημα σε δίοδο πιθανά

Τα coolerάκια δουλεύουν άψογα αλλά θέλω να ξέρω αν τα θες γιατί κυρίως για αυτό τις κρατάω, θα με ενδιέφερε αν τυχόν έχεις μια ATI 5450/6450 η 5550/5570/6670+διαφορά από εμένα.

Υ.Γ. Έχω επίσης και 2 τροφοδοτικά σε λειτουργική κατάσταση, αν τα θες όλα και τις κάρτες και έχεις κάποια ΑΤΙ που ζητάω η Nvidia (γράψε μοντέλο) στα δίνω όλα μαζί ατόφια ;)

Link to comment
Share on other sites

@johnko1 αν σε ενδιαφέρει έχω και Tyan K8W να σου δώσω, freezάρει στο orthos (μάλλον πυκνωτές). Για κάτι καλλιτεχνικό ίσως σε εξυπηρετήσει δε ξέρω τι έχεις στο νού σου. EATX είναι.

[MENTION=10936]chaotic[/MENTION] τελικά θα πάρει και τη κάρτα, ανυπομονώ να δω τι ετοιμάζει :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που μπαινω στην αγγελια του παιδιου...αλλα με ενδιαφερει η 2900xt μπορει να γινει κατι?Αν φυσικα δεν εχει προβλημα καποιος...

αμα τη θέλεις ζήτα την απο τον pokemon,δεν έχω πρόβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

@johnko1 αν σε ενδιαφέρει έχω και Tyan K8W να σου δώσω, freezάρει στο orthos (μάλλον πυκνωτές). Για κάτι καλλιτεχνικό ίσως σε εξυπηρετήσει δε ξέρω τι έχεις στο νού σου. EATX είναι.

[MENTION=10936]chaotic[/MENTION] τελικά θα πάρει και τη κάρτα, ανυπομονώ να δω τι ετοιμάζει :hehe:

Ότι έχεις καλοδεχούμενο :D

Μερικά κομμάτια μπορεί να βαφτούν και άλλα όχι.Μετά τα περισσότερα θα κρεμαστούν στο "εργαστήριο" μου για ντεκόρ

Link to comment
Share on other sites

και εγω παιδια στην ιδια φαση με το παιδι ειμαι και κυριως φτιαχνω κουτια με πλεξιγκλας οποτε ψαχνω κατι ιδιαιτερα hi end οπως 4870Χ2 γιατι θελω να πειραματιστω και με παραξενους τροπους ψυξης

@pokemon εχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει παιδιά είναι οκ να ζητησει ενας κάτι αλλα όχι και έτσι.Οποιος χρειάζεται κάτι ας ανοίξει καινούριο θέμα.Κατα πάσα πιθανότητα θα τα πάρω απ'τον πόκεμον την άλλη βδομάδα

Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/lCAX5.jpg

την θες? χθες την εκανα combo hit.

Αμα είσαι μακριά αστο,δεν θέλω να ταλαιπωρώ γνωστούς για να παραλαμβάνουν.Ο ποκεμον πρέπει να με κανόνισε θα μιλήσω μαζί του...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.