Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

header_586x192.jpg?t=1465165143

 

http://store.steampowered.com/bundle/505/

 

Άλλο ένα bundle που αξίζει προσοχής.

 

Αν έχετε τα Flesh Eaters και Kivi, Toilet and Shotgun το Cosmic Dust & Rust κοστίζει 12 λεπτά ;)

 

Insert other media

 

choose files... Click to choose files

 

Insert other media

 

choose files... Click to choose files

 

Insert other media

 

choose files... Click to choose files

 

 

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Επισης, αν μου πει καποιος αν και πως γινεται, εχω το splinter cell το πρωτο καταλαθος και στο steam και στο gog, εδινα το ενα αν μπορουσα. Αλλα δε νομιζω να το εχω αγορασει σαν gift στο steam, και στο gog δε νομιζω να εχει καν τετοια επιλογη (ασχετος με αυτες τις πλατφορμες αλερτ)

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις αχρησιμοποίητο κλειδί στο Steam ή στο GOG ή Steam gift, μπορείς να το δωρίσεις. Αν έχεις προσθέσει τα παιχνίδια στον κατάλογό σου, τότε δεν μπορείς να τα δωρίσεις σε καμία από τις δύο πλατφόρμες.

Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2016 at 5:44 PM, kavadias said:

στο GoG παίζει δωρεάν το System Shock 2. Ανοίγετε απλά τη σελίδα στο Galaxy και κάνετε claim.

 

Τοχω ήδη, οπότε μου περισσεύει το κλειδάκι. B71E3-C41E3-38BD1-97BA3

Εντωμεταξυ το πηρα κι εγω εγκαθιστωντας το galaxy, οποτε αν καταλαβα σωστα, το κλειδακι που εβαλες ειναι αυτο που ειχε στο mail που σου εστειλαν you have a gift, go to redeem page to claim it blah blah blah, σωστα?

 

Άρα δινω το δικό μου F7E65-3E77D-41FC8-17247

Link to comment
Share on other sites

persia.jpg

 

ΔΩΡΕΑΝ το Prince of Persia: The Sands of Time στο uplay store.
 

Παράθεση

 

To celebrate Ubisoft's 30th anniversary, The Ubisoft Club is offering you seven digital PC games.

Every month a new game will be revealed and free to download. Then its yours to keep!


Hurry up, the game is available for a limited time. Just register here with your Uplay account.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Proteas said:

To Idle Master νανε καλα που κανει την βρωμικη δουλεια :hehe:

 

Αν δεν φροντίσετε για εναλλακτικές λύσεις, προβλέπω... κλάμα στην επόμενη "αλλαγή" της Valve :p

 

Η ανάπτυξη / συντήρηση της εφαρμογής έχει σταματήσει. :(

 

Δοκιμάστε τις εναλλακτικές λύσεις από τώρα. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, inetus3r said:

 

Αν δεν φροντίσετε για εναλλακτικές λύσεις, προβλέπω... κλάμα στην επόμενη "αλλαγή" της Valve :p

 

Η ανάπτυξη / συντήρηση της εφαρμογής έχει σταματήσει. :(

 

Δοκιμάστε τις εναλλακτικές λύσεις από τώρα. ;)

 

Υπαρχει εναλλακτικη που χρησιμοποιω εδω και καιρο, και δουλευει μια χαρα.

 

http://steamcommunity.com/groups/ascfarm

 

https://github.com/JustArchi/ArchiSteamFarm

 

Με συνεχομενα updates κιολας.

 

Have fun!

1 hour ago, Proteas said:

To Idle Master νανε καλα που κανει την βρωμικη δουλεια :hehe:

^

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, LocoDiceGR said:

Υπαρχει εναλλακτικη που χρησιμοποιω εδω και καιρο, και δουλευει μια χαρα.

 

Steam Community :: Group :: Archi's SC Farm

 

https://github.com/JustArchi/ArchiSteamFarm

 

Με συνεχομενα updates κιολας.

 

Have fun!

^

 

To ASF είναι όντως πολύ καλή λύση.

 

Έχει αρκετές δυνατότητες, ειδικά αν έχετε alt accounts για την συγκομιδή καρτών (farming).

 

Προσωπικά δεν μου αρέσει το γεγονός ότι δεν μπορείς να παίξεις ένα παιγνίδι, όσο αυτό κάνει farming (λόγω του τρόπου πιστοποίησης στο Steam που χρησιμοποιεί).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, inetus3r said:

Αν δεν φροντίσετε για εναλλακτικές λύσεις, προβλέπω... κλάμα στην επόμενη "αλλαγή" της Valve :p

Ξέρεις κάτι συγκεκριμένο ή είναι γενική πρόβλεψη με βάση το γεγονός ότι έχει σταματήσει εδώ και καιρό η ανανέωση του IdleMaster; Προσωπικά προτιμούσα την έκδοση για Python, που ζήταγε μόνο τα cookies, δε μου αρέσει να ταΐζω τους κωδικούς του Steam σε έτοιμα binaries. Φαντάζομαι ότι κάποια στιγμή θα αναγκαστώ να δω το ASF, αλλά δεν είχα λόγο να πιστεύω ότι θα γινόταν άμεσα.

 

Όσο για το έντονα γραμμένο "κλάμα", σε τι αναφέρεται; Γιατί αν απλά πάψει να λειτουργεί το IM, μικρό το κακό. Έχεις λόγο να πιστεύεις ότι θα συμβεί τίποτα χειρότερο;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.