Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Παιδες λιγο βοηθεια . εκανα φορματ απο τα windows 7 και εβαλα τα ιδια παλι. Εκανα copy to φακελο του battlefield 4 34.4GB στο origin games . Το εκανε ινσταλ κανονικα μπηκα σε πιστα επαιξα αλλα οταν παω να παιξω expantion china rise h second assault μου λεει get expantion. Κατι παιζει με τη registry . Εψαξα λιγο και βρηκα αυτο

Can't play china rising even after downloading content. still says buy DLC WTF!!!!!!!!!! - Answer HQ

Pic-Upload.de - xpack3.jpg

Pic-Upload.de - xpack1.jpg

Εμενα στο regedit sto battlefield 4 εχει μονο το installotselect to DLC δεν το εχει.

Any help? βαριεμαι να κατεβαζω 35 gb παλι!!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βρεις λύση αλλά και εγώ όσο και να το παίδεψα στο τέλος αναγκάστηκα να το κατεβάσω ξανά... Δεν χρειάζεται να κατεβάσεις όλο το παιχνίδι, μόνο το expantion...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν ξέρω τι θα πρέπει να σβήσεις... εγώ είχα ένα backup όλου του folder χωρίς το expantion και το έκανα copy - paste...

Στο link που παρέθεσες σε αρκετούς λύθηκε το πρόβλημα... εσύ δοκίμασες και δεν λειτούργησε...???

Link to comment
Share on other sites

Για directx hang υπαρχει καμια λυση; Εχω δοκιμασει 2-3 διαφορετικους drivers στην gtx760 πρωτα κανω αφαιρεση με DDU και μετα κανω καθαρη εγκατασταση αλλα παντα τρωω στη μαπα αυτο το πραγμα..

Sent from my Note II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδες υπαρχει τροπος με registry fix αμα το βρω θα το ποσταρω .

http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1tbt2p/solution_for_missing_china_rising_expansion_error/

Ωραίος φιλε μου. Την επόμενη φορα θα το κανω ετσι.

Link to comment
Share on other sites

PC Game Update Mar 6 - Forums - Battlelog / Battlefield 4 - 824mb

Οι περισσότεροι μιλάνε για προβλήματα με τις kill cards και άλλα ωραία στα forums. Καλά δε νομίζω να εξεπλάγην κανείς.

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι μπορει να εχει τα στραβα του,να μου σκοτιζει τη μπανα'ι'@ με τα γκλιτσ και τα μπαγκς,αλλα ρε γαμωτι δεν πιστευω οτι υπαρχει αλλο παιχνδιδι στην κατηγορια αυτη που να μου προσφερει τοσους πολλους ''δρομους επιλογης''.

Θες να παιξεις με αμαξξα? το χει

θες αερα?το χει

θες να παιξεις στρατιωτης σε μεγαλες πιστες? το χει

θες να παιξεις στρατιωτης σε μικρες πιστες χωρις οχηματα και αμαξξα?και αυτο το χει.

Αν αυριο το πρωι κατεβαινε στη γη ενας ιπταμενος δισκος με εναν εξωγηνο μεσα και ελεγε

''μπιριμπιρι παιδια ηρθα να παρω ολα τα μπφ και να σηκωθω να φυγωωγω μπιριμπιρι''

θα μου κανε ενα κακο και ενα καλο(oμαδοποιημενο):

το κακο ειναι οτι δε θα με τραβαγε κατι αλλο να παιξω θαμουν παιδι διχως παιχνιδι html--->φατσουλα λυπημενη.

το καλο ειναι οτι θα γλιτωνα λεφτα, δημιουργικο χρονο και νευρα ισως να γ@μουσα και παραπανω η να πηδαγα απο κανα βραχο με παραπεντε.

χαμος.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.