Jump to content



Custom υδροψηξη βοήθεια


nikitasd

Recommended Posts

Καλησπέρα. Είμαι νέος στο χώρο την ψύξης αυτού του τύπου και σκέφτομαι να αρχίσω την πρώτη μου απόπειρα! Έχω ένα κουτί armor jr της thermaltake με μητρική socket am2. Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια parts για αρχή ώστε να την σύνθεσω! Κάπου διάβασα ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί ψυγείο απο transit με custom κουτι για να μπουν κ οι ανεμηστηρες και αντλία ενυδρειου! Ισχύει κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Thermaltake armor jr

Gigabyte ga-m69gm-s2h

Amd CPU socket am2

550 τροφοδοτικο.

Ενδιαφέρομαι μόνο για ψύξη CPU για αρχή. Τώρα τα λεφτα δε ξέρω καν. Έχω δει τις έτοιμες απο διάφορα e-shop που ξεκινούν απο 70€ αλλα θα ήθελα κάτι custom οπότε δε μπορώ να υπολόγισω το κόστος! Συγνώμη για την αργοπορεια αλλα ήταν ώρα εργασίας!

Link to comment
Share on other sites

Thermaltake armor jr

Gigabyte ga-m69gm-s2h

Amd CPU socket am2

550 τροφοδοτικο.

Ενδιαφέρομαι μόνο για ψύξη CPU για αρχή. Τώρα τα λεφτα δε ξέρω καν. Έχω δει τις έτοιμες απο διάφορα e-shop που ξεκινούν απο 70€ αλλα θα ήθελα κάτι custom οπότε δε μπορώ να υπολόγισω το κόστος! Συγνώμη για την αργοπορεια αλλα ήταν ώρα εργασίας!

Μπορεις να κανεις υδροψυξη με 200-250 ευρω μπορεις να κανεις και με 500 . . . .

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει θέσεις μόνο του. Θα κοπεί πανω οπότε χωράει 2 12αρια ανεμηστηρακια κ μένει κ χώρος. Η κάτω ξαπλωμενο! Λογικα όμως πανω θα παει!

οποτε 1 διπλο ψυγειο και 1 μονο πισω μπορεις να βαλεις στη καλυτερη

https://www.aquatuning.de/shopping_cart.php/bkey/33152dbf156f17c4b68325a9ceeec325

Με κατι τετοιο θα εισια μια χαρα και θα σε με ενα μονο ψυγειο θα σε καλυψει και για μια καρτα γραφικων πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.