Jump to content



his ati x800pro


xylokastro

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 14:38]

Εγω απο την αλλη δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται τελευταια και οποιος παραγγελνει κατι ριχνει και μια ανακοινωση, lololol

Μαλλον για ευσεβη ποθο το βλεπω το πραγμα....:zzz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από xylokastro [Σήμερα, στις 16:33]

τοτε εμένα πως γίνεται να με πάρουν τηλ?μήπως και άλλοι έχουν κάνει παραγγελίες πριν απο εμένα και θα περιμένουν να τους φέρουν καινούργια κομμάτια?

Φίλε xylokastre ή κάποιος σε δουλέυει ή σε πήραν τηλέφωνο απο άλλο μαγαζί. Μήπως συννενοήθηκες με κάποιο άλλο μαγαζί; :p

Eγώ πάντως σήμερα πήρα την 2η his x800 pro (την πρώτη μου πριν 3 εβδομάδες) και περισέυει και 1 ακόμα.:jump:

(εννοείται όλα απο hacshop)

Link to comment
Share on other sites

όλα ωραία και καλά , τελικά τα τηλεφωνήματα ήταν απο τον αδερφό μου που μου έκανε πλάκα(μαζί την είχαμε παραγγειλει) οπου να ναι θα ερθει μέσω ελτα.θα αργήσω όμως να σας βγάλω bench γιατι πάω διακοπές αίγυπτο για 4 μέρες!!αααχχχχ να εχω την καρτα στα χερια μου και να μην μπορω να την χαρω!!!!:( αλλα μπορει και να μην ακολουθησω την φαμηλια.για να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xylokastro

όλα ωραία και καλά , τελικά τα τηλεφωνήματα ήταν απο τον αδερφό μου που μου έκανε πλάκα(μαζί την είχαμε παραγγειλει) οπου να ναι θα ερθει μέσω ελτα.θα αργήσω όμως να σας βγάλω bench γιατι πάω διακοπές αίγυπτο για 4 μέρες!!αααχχχχ να εχω την καρτα στα χερια μου και να μην μπορω να την χαρω!!!!:( αλλα μπορει και να μην ακολουθησω την φαμηλια.για να δουμε

:dots: :dots: :dots:

:tomato: :tomato: :tomato:

Tωρα να σχολιασω η να το αφησω?.......:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xylokastro [Σήμερα, στις 12:35]

όλα ωραία και καλά , τελικά τα τηλεφωνήματα ήταν απο τον αδερφό μου που μου έκανε πλάκα(μαζί την είχαμε παραγγειλει) οπου να ναι θα ερθει μέσω ελτα.θα αργήσω όμως να σας βγάλω bench γιατι πάω διακοπές αίγυπτο για 4 μέρες!!αααχχχχ να εχω την καρτα στα χερια μου και να μην μπορω να την χαρω!!!!:( αλλα μπορει και να μην ακολουθησω την φαμηλια.για να δουμε

Καλορίζικη xylokastre και καλά benches.Ασε την Αιγυπτο και κατσε να μας δωσεις κανα bench.

(Τελικά πήρες το κομμάτι που περίσευε στο hacshop?)

Link to comment
Share on other sites

δεν μου είπαν!!οι γονείς μου θα πάνε αίγυπτο μαζι με την αδερφή μου.εγω θα κάττσω να χαρώ την καρτούλα μου.χρειάζομαι όμως ένα καλο τροφοδοτικο.έδω θα μεσολαβήσει η γιαγια!!!!

Link to comment
Share on other sites

lol.....στο αλμπουμ με τις φωτογραφιες τηs οικογενειας θα γραφει πανω πανω:''γιαγια'' k για φωτο θα εχει βαλει ενα psu....παρακατω θα γραψει ''αδερφος'' k απο κατω για φωτο μια καρτα γραφικων....πιο κατω θα εχει την θεια....μητρικη....:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.