Jump to content



Amd 8120 Αναβαθμιση


nikkolas

Recommended Posts

Δλδ κατουσιαν ειναι δυο ιδιοι επεξεργαστες με διαφορετικους χρονισμους??δεν ειναι σαν i5vsi7 με το hyperthreading ???οι piledriver εχουμε εικονα ποτε περιπου θα ειναι ελλαδα προς διαθεση ??

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Η αληθεια ειναι οτι απο οτι διαβαζω στο νετ διχαζει το αν θα παρουν τους νεους επεξεργαστες η οχι...οποτε μαλλον θα προχωρησω μεσα στον σεπτεμβρη σε αγορα ενος εκ των δυο εκτος κ αν μεχρι τοτε βγει κανα review με κανα spec ακομα πιο ενθαρυντικο για τους vishera.

.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

8150 = 8120 με λίγο αυξημένο πολλαπλασιαστή. Δεν έχει ιδιαίτερο νόημα να πας στον 8150, αφού ο πολλαπλασιαστής είναι ξεκλείδωτος και αλλάζει μέσα σε μισό λεπτό. Και 20 ευρώ διαφορά να είχε, εγώ δεν θα τα έδινα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ιδιαίτερο νόημα να πας στον 8120, αφού ο πολλαπλασιαστής είναι ξεκλείδωτος και αλλάζει μέσα σε μισό λεπτό. Και 20 ευρώ διαφορά να είχε, εγώ δεν θα τα έδινα.

8150 εννοεις!!κ εγω ψαχνω να δω ουσιαστικες διαφορες περα απο τον χρονισμο..κ κανω λιγη υπομονη για να δω με vishera τι κ πως.. Σημερα προμηθευτηκα τελικα την ud5 και εχω να.δηλωσω πολυ χαρουμενος και αν σε επιδοσεις τα παει ετσι οπως δειχνει σε εμφανιση στιβαρη κλπ θα.μαι πολυ ευχαρι

στημενος!!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.