Jump to content



Coolermaster Cosmos S και Stacker 832


BloodMage

Recommended Posts

1. Coolermaster Stacker 832 Cooler Master Stacker 832 Review | techPowerUp

στην κούτα του με τα φελιζολ του με τα όλα του (+ μερικά extra-δάκια έκπληξη :p )

αμοντάριστο σε ΑΡΊΣΤΗ κατάσταση 100Ε

2. Coolermaster Cosmos S http://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/Cosmos_S/

βαμμένο μαύρο μέσα-έξω με γκρι σήτες και χερούλια ΌΛΑ με ηλεκτροστατική από τον Mr. Κοπρίτη

επίσης έχει ανοιχτεί μια μικρή τρυπούλα πάνω αριστερά από την μητρική για να περνάει από πίσω το 12V 8pin

και αυτό σε ΆΡΙΣΤΗ κατάσταση στην κούτα του με τα φελιζολ του 150Ε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

από ανταλλαγές το μόνο που με ενδιαφέρει είναι mini itx mobo/case

γενικά έχω πήξει στα μεγάλα κουτιά και δεν υπάρχει και χώρος

ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον σου [MENTION=376]YDinopoulos[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

Για το "2" να ρωτήσω εάν έχει όλα τα συνοδευτικά του κομπλέ και εάν είναι η έκδοση που έχει και ηχομονωτικό στα πλαινά του

Ναι έχει FULL παρελκόμενα. Ηχομονωτικό δεν πρέπει να έχει.... βασικά δεν ήξερα καν ότι έβγαινε τέτοια έκδοση

αλλά αποτι βλέπω είσαι σαλλονικα...

Link to comment
Share on other sites

To 1. Coolermaster Stacker 832 από εξωτερική εμφάνιση είναι όλα κομπλέ, χωρις σημαδια, γρατσουνιές? Παίζει να γίνει καλύτερη τιμή γιατι ενδιαφέρεται ενας φίλος αλλα δεν μπορεί να διαθέσει 100€. Αν ναι στείλε μου ένα PM για να κανονίσουμε συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

To 1. Coolermaster Stacker 832 από εξωτερική εμφάνιση είναι όλα κομπλέ, χωρις σημαδια, γρατσουνιές? Παίζει να γίνει καλύτερη τιμή γιατι ενδιαφέρεται ενας φίλος αλλα δεν μπορεί να διαθέσει 100€. Αν ναι στείλε μου ένα PM για να κανονίσουμε συνάντηση.

Sorry για το hijack αλλα φιλε μου το κουτι αυτο ειναι παρα πολυ καλο κατω απο 80-100 ευρω δε μπορεις να το βρεις...

Τα αξιζει μεχρι το τελευταιο λεπτο τα λεφτα του, αμα μπορει ο φιλος να μη φαει σουβλακια μια φορα το αγορασε :p

Link to comment
Share on other sites

To 1. Coolermaster Stacker 832 από εξωτερική εμφάνιση είναι όλα κομπλέ, χωρις σημαδια, γρατσουνιές? Παίζει να γίνει καλύτερη τιμή γιατι ενδιαφέρεται ενας φίλος αλλα δεν μπορεί να διαθέσει 100€. Αν ναι στείλε μου ένα PM για να κανονίσουμε συνάντηση.

Εμφανισιακά είναι ΑΨΟΓΟ πραγματικά γιατί το είχα πληρώσει 200Ε και ήταν το αγαπημένο μου κουτί και το πρόσεχα σαν τα μάτια μου

Για την τιμή δύστυχος δεν μπορώ να κάνω κάτι καλύτερο αλλά αν το πάρεις δεν θα το μετανιώσεις γιατί έχει και κάτι εξτραδακια ;)

αμα μπορει ο φιλος να μη φαει σουβλακια μια φορα το αγορασε :p

HAHAHAHAHAHAHAAH

Link to comment
Share on other sites

Το κουτί το ξέρω ότι τα αξιζει μιας και έχω το CM Stacker 833 :) .

Όσο για τα σουβλάκια κόπηκαν λόγω ανεργίας:slap:

Έχεις καμία φωτογραφία από το κουτί?

wp0001382.jpg

By bloodmage1 at 2012-08-04

wp0001392.jpg

By bloodmage1 at 2012-08-04

wp0001402.jpg

By bloodmage1 at 2012-08-04

wp0001412.jpg

By bloodmage1 at 2012-08-04

wp000143r.jpg

By bloodmage1 at 2012-08-04

wp0001442.jpg

By bloodmage1 at 2012-08-04

wp0001452.jpg

By bloodmage1 at 2012-08-04

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.