Jump to content



Απορια για Vaio VGN-FS315S


jesus

Recommended Posts

Επεσε στα χερια μου αυτο το λαπτοπακι.θα παει για την αδελφη μου.

Intel pentium M 750@1,86Ghz

1gb ram.Παιζει να του βαλω αλλη μια 512.

Νvidia 6400Go.

Θα του κανω ενα formataki.Λεω να δοκιμασω win 7.θα τα αντεξει λετε?

Δεν εχω βαλει ποτε μου win 7 σε τοσο παλιο Pc.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο σύστημα πλήν της κάρτας γραφικών έχω δώσει στην αδερφή μου.Μια χαρά με τα 7 αλλά καλό θα ήταν να βάλεις άλλο ένα γίγα μνήμης.Υπάρχουν στιγμες που σέρνεται κυριολεκτικά αλλά γενικά είναι οκ για βασική χρήση.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Φιλε αν θυμαμαι δεν χρειαζεται τπτ.Θα τα αναγνωρισει ολα μονο του.

Σε περιπτωση που χρειαστεις κατι κοιτα αυτα Windows 7 Upgrade Guide for dv6000/dv9000 models - HP Support Forum - 179816

...δυστυχώς δεν τα αναγνώρισε αυτόματα... είχα βρεί πριν μερικά χρόνια τη λύση από κάποιον που τα είχε συγκεντρώσει... δεν έκανα άμεσα την εγκατασταη και τα ..έχασα σε κάποιο back up... τι να κάνουμε ; ο Murphy βλέπεις ... θα συνεχίσω το ψάξιμο... πάντως, σε ευχαριστώ για την αμεση απάντηση...

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωση μου κανει.Στο λαπτοπ της αδελφης μου μονο για το card reader επρεπε να περασω drivers μου φαινεται.Οπως και να χει στο λινκ εχει οτι θα χρειαστεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.