Jump to content



Οθόνη LED LTN160AT06 για Acer Aspire 6930G ΨΑΧΝΩ!


jpapageorge

Recommended Posts

η 16αρα αυτη ειναι απο της πιο ακριβες μαζι με κατι sony Που εχουν διπλη λαμπα και παει λεγοντας, πριν λιγες μερες αγορασα μια και την πληρωσα ακριβα πολυ ακριβα μαλιστα(την αγορασα απο ελλαδα)

Link to comment
Share on other sites

Έχω οθόνη από Acer Aspire 6930G σε άριστη κατάσταση αυτήν ακριβώς που ψάχνεις, μετά από έρευνα στο ebay και στο Internet νομίζω 150 ευρώ είναι λογική τιμή. Εάν σε ενδιαφέρει στείλε μου πμ με λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
η 16αρα αυτη ειναι απο της πιο ακριβες μαζι με κατι sony Που εχουν διπλη λαμπα και παει λεγοντας, πριν λιγες μερες αγορασα μια και την πληρωσα ακριβα πολυ ακριβα μαλιστα(την αγορασα απο ελλαδα)

Ξέρω αδελφέ μα δεν αξίζει τον κόπο, κάλιο να του κοτσάρεις μια εξωτερική όπως έχω κα΄νει εγώ τώρα και όλα καλά!

Link to comment
Share on other sites

είναι δύσκολο να μπαίνουν τα τόπικ στις σωστές κατηγορίες; αν ψάχνεις το βάζεις στη ζήτηση...γιατί γαμάς το φόρουμ ;

Αδελφέ γνωριζόμαστε κι απο χθές;

Σε έμαθαν τρόπους στο σπίτι σου;

Ναι είναι λάθος μου, η αγένεια σου όμως είναι τραγικό λάθος και σηκώνει και άλλα..

Παραβλέπω και προχωρώ με τους υπόλοιπους εδώ που έχουν τρόπους!

Link to comment
Share on other sites

Έχω οθόνη από Acer Aspire 6930G σε άριστη κατάσταση αυτήν ακριβώς που ψάχνεις, μετά από έρευνα στο ebay και στο Internet νομίζω 150 ευρώ είναι λογική τιμή. Εάν σε ενδιαφέρει στείλε μου πμ με λεπτομέρειες.

Αδελφέ πολλά για μένα και μην με παρεξηγήσεις.

Είναι πολλά για μένα!

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστώ για την απάντηση (έστω και 17 ημέρες μετά), απλά είναι μια αντικειμενικά λογική τιμή για το ανταλλακτικό που ψάχνεις. Άμα αλλάξεις γνώμη εδώ είμαστε:)

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστώ για την απάντηση (έστω και 17 ημέρες μετά), απλά είναι μια αντικειμενικά λογική τιμή για το ανταλλακτικό που ψάχνεις. Άμα αλλάξεις γνώμη εδώ είμαστε:)

Ναι ρε φίλε, συγχώρα με μα το καλοκαιράκι παίρνουμε τα βουνά και τις θάλασσες..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.