Jump to content



galaxy note-iphone-hardware


panos444

Recommended Posts

1) samsung galaxy note στο κουτι του με οτι αυτο περιειχε,εγγυηση-αποδειξη 2χρονων με λιγες γρατζουνιες τιποτα το τραγικο οπως να λειπουν κομματια κτλ. μπορω να βγαλω φωτος απλα δωστε μου λιγο χρονο λογω δουλειας!δωρο η θηκη samsung flip cover,και μια δερματινη τυπου pouch pdair δερματινη χρωματος ροζ(:p).οι θηκες εχουν απο 30€ η καθεμια και δινονται μαζι με το κινητο.το κινητο ειναι μαυρο χρωμα, ειναι της κοπελας μου και πωλειται λογω οτι θα παρουμε και οι 2 galaxy s3.

2) iphone 3gs 16gb ios 5.1.1 με καινουρια αυθεντικη μπαταρια (μια φορτιση εχει γινει),καινουρια/αχρησιμοποιητα hands free αυθεντικα,μια ζελατινα αχρησιμοποιητη πλενομενη/επαναχρησιμοποιησιμη,φορτιστη belkin, καλωδιο αυθεντικο και belkin,και μια θηκη lacoste.σε πολυ καλη κατασταση και ειναι ελληνικο.

4)ups mge nova 1100VA. link: EATON NOVA 1100VA AVR SERIAL - UPS - E-SHOP.GR

5)razer lachesis στο κουτι σε ΠΑΡΑ πολυ καλη κατασταση link: [ame=http://www.amazon.com/Razer-Lachesis-Laser-Gaming-Banshee/dp/B000WU35JQ]Amazon.com: Razer Lachesis 4000 dpi Laser Gaming Mouse (Banshee Blue): Electronics[/ame]

6)Οθoνη υπολογιστh LCD Turbo-x 72AM, mε ενσωματωμενα ηχεια

7)ποδηλατο mountain full suspension. φωτο: http://i45.tinypic.com/wrao20.jpg

8)βαση λαπτοπ με ανεμιστηρα 20+εκατοστα και 4 usb (turbo-x) link: Turbo-X Notebook Cooler ALU20 - Βάσεις Notebook - plaisio.gr

9)PINNACLE PCTV 340E HYBRID STICK SOLO αχρησιμοποιητο στο κουτι του με αποδειξη-εγγυηση: PCTV Systems > Products > Products Europe/Asia > Hybrid products > PCTV Hybrid Stick Solo

PINNACLE PCTV 340E HYBRID STICK SOLO - TV TUNER - E-SHOP.GR

τιμες:

1=350€

2=180€

4=50€

5=40€

6=50€

7=100€

8=15€

9=20€

μενω αθηνα στον κοκκινο μυλο.παραλαβη απο το σπιτι μου,για οποιοδηποτε ελεγχο. Για αποστολη εκτος Αθηνων καταθεση στην τραπεζα και αποστολη αμεσως μετα με μεταφορικα του παραληπτη!

τα κινητα θα δωθουν μολις παρουμε τα καινουρια!(εντος λιγων ημερων)

Link to comment
Share on other sites

γκουγκλαροντας βλεπω πως υποστηριζει!εαν ενδιαφερεσαι περνας και το παιρνεις! το 9 ειναι το tv tuner,ποιο αλλο θες?

το 8 εφυγε σε αλλο φορουμ.

εδιτ για να φυγουν: 40 ευρω η οθονη 30 το razer.

παραλαβη απο το σπιτι μου.το iphone ειναι στο κουτι του και ειναι διαθεσιμο απο δευτερα οπως και το galaxy note γιατι τελικα οι αγοραστες δεν εχουν επικοινωνησει ακομα..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ενα απ για το iphone το οποιο δεν εχει δοθει ακομα λογω φορτου εργασιας και λογω οτι πηραμε τα gs3.

photos: https://rapidshare.com/#!download|3p9|2207307023|3gs.rar|261|0|0

δεκτος οποιοσδηποτε ελεγχος!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.