Jump to content



Controller κ καλλωδια για TFT οθονες???+questions


GoriLLakoS

Recommended Posts

Πειτε οτι "ξεριζωνω" μια οθονη απο ενα παλιο labtop κ μετα θελω να την βαλω να λειτουργει ως δευτερη οθονη στον desktop μου....το εχει κανει κανενας σας???

Απ'οτι διαβασα χρειαζεται εναν controller αναλογα με τον κατασκευαστη της οθονης,διοτι ο controller της οθονης αυτης βρισκεται ενσωματωμενος μεσα στην μητρικη των φορητων....!Στην συνεχεια αμα βρω controller τι αλλο θα χρειαστω ακριβως για να κανω την οθονη να λειτουργησει...????Υποθετω ενα καλλωδι για τροφοδοσια κ αλλο ενα που να πηγαινει απο τον controller πανω στην καρτα γραφικων???

Ολα αυτα η εν μερη ξερεται που μπορω να τα βρω κατα ελλαντα μερια????

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν ειμαι κ pro αλλα κατι ξερω κ εγω ο αμοιρος...:p ....τωρα αυτο πως το ειπες δεν καταλαβα το υφος σου...το ειπες λιγο ειρωνικα η απλα το ειπες ετσι....

Προς θεου ,δεν ρωταω επειδη ετσι μου φανηκε...απλα δεν καταλαβα το υφος σου....:D

ΥΓ Μηπως ξερεις που θα βρω τετοια υλικα στην ελλαδα...κυριως για τον controller καιγομαι...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.