Jump to content



Sync music to android


papajim

Recommended Posts

Είμαι νέος στο android και ψάχνω κάποια εφαρμογή (στυλ itunes) να μου συγχρονίζει τη μουσική μου, γιατί το να περνάς χύμα τραγούδια μέσα δεν είναι και τόσο βολικό.

Ψάχνοντας λίγο βρήκα αυτά τα δύο Enjoy your Music, Video, Radio & iTunes on Android - doubleTwist , TuneSync Sync Android™ with iTunes over Wifi for Windows or OS X. Το πρώτο όμως δε παίζει με το Galaxy Nexus (που έχω).

Επίσης δε ξέρω βέβαια τη παίζει με winamp (μάλλον δε θα κάνει δουλειά) και windows media center (θέλω να το αποφύγω).

Έχετε μήπως να προτείνεται κάτι;

Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

doubleTwist εγγυηση
The Galaxy Nexus, Nexus 7, and Galaxy S3 only offers USB MTP mode, which doubleTwist was not designed for as it expects USB Mass Storage (MSC) mode.

Δε παίζει όμως με το Galaxy Nexus :p

Το google music έπρεπε να είναι διαθέσιμο παγκόσμια. Σε πηγάδι κατουρήσαμε δηλαδή εμείς; :rant:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
τα τραγούδια στα περνάει σε ξεχωριστό φάκελο το κάθε ένα, ή δημιουργεί ένα φάκελο για όλη την playlist;

Δεν έχω δοκιμάσει να περάσω δικές μου playlists δημιουργημένες με το winamp, όμως έχω περάσει χύμα τραγούδια από διάφορους καλλιτέχνες και δίσκους.

Όταν κάνει sync δημιουργεί στο φάκελο music του android έναν φάκελο για κάθε καλλιτέχνη, υποφάκελο με το όνομα του δίσκου και εκεί περνάει τα κομμάτια, που αντιστοιχούν στο δίσκο.

[MENTION=2526]Nephiλiμ[/MENTION]

Βίτσια είναι αυτά :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.