Jump to content



Sapphire 6970 2gb with Accelero Extreme Plus II 210 ευρώ


sosna

Recommended Posts

Πωλείται λόγω αναβάθμισης σε 7950 η κάρτα του τίτλου Sapphire 6970 2gb με περασμένη την Accelero Xtreme PLUS II -μιας κ κ με την εργοστασιακή ψύκτρα ένοιωθες οτι ήσουν κοντά στο να απογειωθείς-.

για την ψύξη των ραμ κ vrms έχω περάσει ψυκτράκια της enzotech,τα οποία κόπηκαν αναλόγως.

Η κάρτα αγοράστηκε τον Αύγουστο του 2011 κ έχει ακόμη την εγγύηση Πλαισίου.Μαζί θα δοθεί η μαμά ψύκτρα κ το κουτί της Accelero Xtreme PLUS II με όλα τα παρελκόμενα.

Τιμή 250 ευρώ.-->αλλαγή τιμής στα 225

Θα προτιμηθούν αγοραστές από Θεσσαλονίκη για την αμεσότητα της συναλλαγής.

Η κάρτα λόγω της ψύκτρας κ του κουτιού μου ήταν αρκετά δροσερή,ενώ δυστυχώς όπως κ η προηγούμενη είναι ελάχιστα δουλεμένη εξαιτίας της απουσίας χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα να φύγει όπως είναι επιπλωμένη γιατί βαριέμαι το βάλε-βγάλε της ψύκτρας.

Την Accelero την είχα πάρει 60 ευρώ κ τα ράμσινκς μου είχαν βγει κοντά στο 25άρι αν θυμάμαι καλά,οπότε 35-40 ευρώ.Η ψύκτρα έχει εγγύηση αφού έχει αγοραστεί περί τους 3 μήνες,ίσως κ λιγότερο πριν.

Αν πάντως ενδιαφερθεί κάποιος μόνο για την κάρτα σε κατάτι χαμηλότερη τιμή,θα σε ενημερώσω.

Σκοπός μου είναι να το δώσω ως πακέτο ακόμη κ 220-230 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα κ παραπάνω η ψύκτρα αγοράστηκε 60 ευρώ κ τα ράμσινκς μου βγήκαν 25 ευρώ,οπότε 35 ευρώ όλα μαζί θεωρώ πως είναι αρκετά καλή τιμή.

Αν θελήσει ο φίλος του ΑλΚαπόνε να πάρει την κάρτα για 210,τότε οκ.

Να υπενθυμίσω οτι κάρτα κ ψύκτρα είναι εντός εγγύησης.

Link to comment
Share on other sites

Λογικότατη τιμή.

Αναμένω νέα εάν σπάσει τελικά. Επίσης εάν γνωρίζεις την τιμή για την αποστολή του πακέτου για Αθήνα.

Επίσης, υπάρχουν ακόμα τα ramsinks τα δικά της ή είναι έξτρα και δεν τα έχεις καθόλου ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα αλλά θα επιδιώξω τον οικονομικότερο δυνατό τρόπο.

Θα πάρεις όλο το πακέτο κανονικότατα -τα μαμά ψυκτράκια κ η πάστα-κόλλα είναι άθικτα-.Απλά θα σου δώσω κ τα έξτρα ψυκτράκια που έχω κόψει για να μπουν στην κάρτα κ να μην βρίσκουν στο κύριο σώμα της ψύκτρας -τα ενζοτεκ-.

Link to comment
Share on other sites

Άψογα, αναμένω για νέα.

Απλά για να είμαι σωστός σε ενημερώνω από τώρα ότι την βρήκα και αλλού την ψύκτρα ( στην ίδια τιμή ). Θα περιμένω μέχρι την Τρίτη για να δούμε εαν τελικά θα μπορέσεις να το σπάσεις το δικό σου και μετά εάν όχι θα αποσύρω το ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.