Jump to content



Εκτύπωση custom αυτοκόλλητων


papajim

Recommended Posts

Aloha labιτες.

Ψάχνω μαγαζί που να μπορεί να μου τυπώσει κάποια αυτοκόλλητα σε μεγέθη μέχρι και 10cm

(μήκος-πλάτος για τα παραλληλόγραμμα και διαμέτρου για τα κυκλικά) ίσως και λίγο μικρότερα δε θα με πείραζε.

Δε θέλω πολλά (2-3 από το καθένα) και είμαι διατεθειμένος να δώσω μέχρι και 1.5€/sticker, αν είναι καλή η ποιότητα και προσφέρει αντοχή στο χρόνο.

Έχετε καμία ιδέα για μαγαζί στην Αθήνα;

Πείτε και online άμα θέλετε, αλλά θα ήθελα να αποφύγω τα μεταφορικά για τόσο μικρό όγκο.

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Aloha labιτες.

Ψάχνω μαγαζί που να μπορεί να μου τυπώσει κάποια αυτοκόλλητα σε μεγέθη μέχρι και 10cm

(μήκος-πλάτος για τα παραλληλόγραμμα και διαμέτρου για τα κυκλικά) ίσως και λίγο μικρότερα δε θα με πείραζε.

Δε θέλω πολλά (2-3 από το καθένα) και είμαι διατεθειμένος να δώσω μέχρι και 1.5€/sticker, αν είναι καλή η ποιότητα και προσφέρει αντοχή στο χρόνο.

Έχετε καμία ιδέα για μαγαζί στην Αθήνα;

Πείτε και online άμα θέλετε, αλλά θα ήθελα να αποφύγω τα μεταφορικά για τόσο μικρό όγκο.

Ευχαριστώ :)

το πιο εύκολο είναι να πας σε ένα ψηφιακό τυπογραφείο και να σου τα τυπώσουν σε αυτοκόλλητο (πάει περίπου 3E η super-A3) και μετά να τα κόψεις στο χέρι

τώρα ανάλογος και το τι θέλεις να τα κανεις υπάρχουν διαφορες ποιότητες αυτοκόλλητου, κατηγοροποιούνται πολύ χοντρικά σε αυτοκόλλητα τετραετίας και οχταετίας.

κατά τα αλλα υπάρχουν με γκρι και λευκη πλάτη, ανάλογος την μάρκα για παράδειγμα: 25άρια 40άρια (ποιότητες βινυλίου και κολλας στην 3Ε)

επίσης μετά έχει και άμα θέλεις πλαστικοποίηση.

όλα αυτά παίζουν τον ρολο τους και έχουν απόδοση στην τιμή

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.