Jump to content



CPU MOBO RAM


alexandrosss

Recommended Posts

Με ενδιαφερει η P5Q. Ειμαι αθηνα. Σε ποια τελικη τιμη τη δινεις και ξερεις ποσο ειναι τα μεφαφορικα για αθηνα; Απο παρελκομενα τι εχει;

Μηπως ξερεις αν παιρνει ψυκτρα megahalemsl;

και επισης απο κατάσταση πως ειναι (ρωταω γιατι μου εχουν τυχει μητρικες με χαρακιες πανω σε γραμμες ρευματος απο κατσαβιδι κτλ οποτε την εχω πατησει)

Ευχαριστω πολυ Παναγιωτης

Link to comment
Share on other sites

αν υπαρχει το οτιδηποτε με την μητρικη την δεχομαι πισω, η μητρικη δεν ειναι πολυ δουλεμενη, με ενδιαφερει ομως να την δωσω εστω μαζι με cpu. την ψυχτρα που λες δεν την εχω δει απο κοντα αλλα ετσι οπως την βλεπω στην φωτογραφια πρεπει να την παιρνει τιμη μονο για μητρικη 70ε με μεταφορικα δικα μου μαζι με cpu μπορω να κανω πολυ καλητερη τιμη

αα παρελκομενα, δεν ξερω τι εχει αλλα αν χρειαστεις σατα λαμακι με Usb Και τετοια πες μου τι θες να σου δωσω, δεν θυμαμαι τι ειχε μαζι της για αυτο, το backplate για το κουτι υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

υπάρχει ενδιαφέρον για την μητρική.

Μπορώ να διαθέσω μέχρι 40€ και να έρθω να την πάρω απο κάποιο σταθμό του Μετρό/Ηλεκτρικού ή 50€ αν βρίσκεσται εκτός Αθήνας και υπάρχουν μεταφορικά.

Αλέξανδρος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.