Jump to content



s775 stuff(CPU/Mobo/Ram/Coolers/GPU)


paravatis

Recommended Posts

Μετά από ένα γενικό συμμάζεμα της αποθήκης, υπάρχουν τα εξής προς πώληση:

Mητρική

1) Biostar TForce 965PT - Ήταν δείγμα από τη μαμά εταιρία. Έπαιξε ελάχιστα διότι στη συνέχεια έφυγα εξωτερικό και πέρασα σε μηλαράκι. Στο κουτί της, με τα manuals και κάποια παερλκόμενα εκτός back panel το οποίο είμαι σίγουρος πως έχω κάπου αλλά δεν το βρίσκω. Στα 40€ χωρίς το back panel(αν βρεθεί εννοείται πως θα δωθεί κανονικά)

CPU

1) Intel C2D 6300 Box - Στο κουτάκι του με την ψύκτρα του(η οποία νομίζω δεν έχει παίξει ποτέ). Στα 40€

2) Intel Pentium D 960 3.6GHz - Tray στα 25€

RAM

1) 2 x 1Gb DDR2 800Mhz Corsair XMS2 Kit - Στα 30€

GPU

1) 2 x 8800GTS 384mb Unbranded. Ήταν courtesy samples από ASUS(αν δεν κάνω λάθος - αλλά είναι reference board). - Στα 40€ έκαστη

CPU Coolers

1) Akasa Evo Blue - Χρησιμοποιημένο, στο κουτί του με ΟΟΟΛΑ του τα παρελκόμενα(ως και την πάστα). Κάνει για όλα τα socket της εποχής στα 25€.

2) Asus Silent Square(to be re-confirmed) - Αχρησιποίητο, σφραγισμένο στο κουτάκι του, προφανώς με ό,τι αυτό συνεπάγεται στα 30€

Επειδή τα κομμάτια είναι παλαιάς κοπής, τα τέσταρα στοιχεωδώς για να επιβεβαιώσω ότι παίζουνε. Επειδή ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος θα ήθελα να ξεκαθαρίσω το εξής: Τα πράγματα πωλούνται on AS IS basis. - Δέχομαι ΚΑΘΕ έλεγχο(σε λογικά πλαίσια), στο χώρο(και με ευθύνη) του αγοραστή, αλλά τυχόν ασυμβατότητες εκ των υστέρων είναι ευθύνη του αγοραστή.

Ν. Προάστια για έλεγχους και τεστ. Επαρχία δε στέλνω πλέον(συγγνώμη φίλοι αλλά έχω καεί δις).

Link to comment
Share on other sites

1) Intel C2D 6300 Box - Στο κουτάκι του με την ψύκτρα του(η οποία νομίζω δεν έχει παίξει ποτέ). Στα 40€

1) 2 x 1Gb DDR2 800Mhz Corsair XMS2 Kit - Στα 30€

μπορει να γίνει καμιά καλύτερη τιμή?

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα γενικό συμμάζεμα της αποθήκης, υπάρχουν τα εξής προς πώληση:

Mητρική

1) Biostar TForce 965PT - Ήταν δείγμα από τη μαμά εταιρία. Έπαιξε ελάχιστα διότι στη συνέχεια έφυγα εξωτερικό και πέρασα σε μηλαράκι. Στο κουτί της, με τα manuals και κάποια παερλκόμενα εκτός back panel το οποίο είμαι σίγουρος πως έχω κάπου αλλά δεν το βρίσκω. Στα 40€ 35€ χωρίς το back panel(αν βρεθεί εννοείται πως θα δωθεί κανονικά)

CPU

1) Intel C2D 6300 Box - Στο κουτάκι του με την ψύκτρα του(η οποία νομίζω δεν έχει παίξει ποτέ). Στα 40€

2) Intel Pentium D 960 3.6GHz - στα 25€ με μαμά ψύκτρα ή στα 20€ tray

RAM

1) 2 x 1Gb DDR2 800Mhz Corsair XMS2 Kit - Στα 30€ 25€

GPU

1) 2 x 8800GTS 384mb Unbranded. Ήταν courtesy samples από ASUS(αν δεν κάνω λάθος - αλλά είναι reference board). - Στα 40€ έκαστη ή και οι 2 75€

CPU Coolers

1) Akasa Evo Blue - Χρησιμοποιημένο, σε άριστη κατάσταση, στο κουτί του με ΟΟΟΛΑ του τα παρελκόμενα(ως και την πάστα). Κάνει για όλα τα socket της εποχής, στα 25€. Αν του κουμπώσει κάποιος και πιο καλό ανεμιστήρα το κάνει ψυγείο!

2) Asus V60 - Αχρησιποίητο, αθόρυβο, σφραγισμένο στο κουτάκι του, προφανώς με ό,τι αυτό συνεπάγεται στα 30€ 25€. ΠΡΟΣΟΧΗ κάνει μόνο για s775!!

Επειδή τα κομμάτια είναι παλαιάς κοπής, τα τέσταρα στοιχεωδώς για να επιβεβαιώσω ότι παίζουνε. Επειδή ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος θα ήθελα να ξεκαθαρίσω το εξής: Τα πράγματα πωλούνται on AS IS basis. - Δέχομαι ΚΑΘΕ έλεγχο(σε λογικά πλαίσια), στο χώρο(και με ευθύνη) του αγοραστή, αλλά τυχόν ασυμβατότητες εκ των υστέρων είναι ευθύνη του αγοραστή.

Ν. Προάστια για έλεγχους και τεστ. Επαρχία δε στέλνω πλέον(συγγνώμη φίλοι αλλά έχω καεί δις).

Bump με νέες τιμούλες :big_boss:

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι για Asus V60 - Αχρησιποίητο, αθόρυβο, σφραγισμένο στο κουτάκι του, προφανώς με ό,τι αυτό συνεπάγεται στα 30€ 25€. ΠΡΟΣΟΧΗ κάνει μόνο για s775!!

Επαρχία δεν με λες Σαλονικη είμαι ¨)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.