Jump to content



Να επιστρέψω τον δίσκο (RMA);


KostasNK

Recommended Posts

Ο προτελευταίος usb3.0 δίσκος που αγόρασα πριν κανένα εξάμηνο μου βγάζει το εξής στο crystaldiskinfo:

hddj.png

Πότε-πότε ακούω έναν ήχο σαν σκριτς, σαν να χτυπάει η κεφαλή. Είναι σχεδόν γεμάτος με 3d bluray rips και 1080p bluray rips, γύρω στα 314gb είναι free. Όταν προσπαθώ να τα πάρω σε άλλο δίσκο σε ένα παλιό pc ξεκινάει αντιγράφει και μετά από κάποιες ώρες που γυρνάω το βρίσκω να έχει κάνει recover from a serious error αφού έχει αντιγράψει αρκετά... Θα δοκιμάσω να κάνω backup σε άλλο pc μήπως τα καταφέρω πριν τον επιστρέψω...

Κατά την θέαση δεν μου έχει παρουσιάσει κόλλημα.

Στο service όμως τί να πω; Δικαιολογείται αντικατάσταση μόνο με αυτό το αποτέλεσμα από το crystaldiskinfo;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σήμερα τελικά μου κατάθεσαν στον λογαριασμό μου τα χρήματα που έκανε ο δίσκος όταν τον πήρα. Παρά την αργοπορία τελικά με αποζημίωσαν για τον προβληματικό δίσκο. Πάντως δεν θα ξαναγοράσω από αυτούς...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.