Jump to content



site για αγορά αρωμάτων


filthy_dwarf

Recommended Posts

Hello έχει ψωνίσει κανείς κάποιο άρωμα από Internet και να ήταν φτηνό και αξιόπιστο το site? Γιατί 80 ευρώ για ένα άρωμα δεν δίνω :-P

Link to comment
Share on other sites

FragranceX.com

Εχω ψωνισει στο παρελθον με μεγαλες διαφορες σε μεγαλες μαρκες!

Το μεγαλύτερό σου ποσό σε παραγγελία πόσο ήτανε?Δεν παίζει τελωνείο?Εγώ συνήθως ψώνιζα από το strawberrynet αλλά έχει πλέον ποιό τσιμπημένες τιμές και μέχρι 100 ευρώ δέμα μου ήρθε κανονικά

Link to comment
Share on other sites

http://www.cheapsmells.com/ (UK)

Perfume, Cheap Fragrances, Cosmetics, Aftershave, Online Perfume Shop - Fragrance Direct (UK)

Perfume, Cologne & Discount Fragrances (US)

αν και πλέον οι τιμές των αρωμάτων στην Ελλάδα είναι αρκετά καλές και σε αρκετές περιπτώσεις και αρκετά φθηνότερες από εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

ναι η διαφορά δεν είναι μεγάλη αλλά είναι μια διαφορά που την χρειάζεται η τσέπη μου. δηλαδή να δώσω 85 ευρώ Ελλάδα για κάτι που βρήκα με 60 εξωτερικό δεν λέει. αν ήταν μικρότερη η διαφορά οκ πάσο

Link to comment
Share on other sites

ναι η διαφορά δεν είναι μεγάλη αλλά είναι μια διαφορά που την χρειάζεται η τσέπη μου. δηλαδή να δώσω 85 ευρώ Ελλάδα για κάτι που βρήκα με 60 εξωτερικό δεν λέει. αν ήταν μικρότερη η διαφορά οκ πάσο

Με τέτοια διαφορά προφανώς και αγοράζεις από εξωτερικό, απλά μου κάνει εντύπωση η τόσο μεγάλη διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

? οι γκομενες θα το είχαν μυριστεί λογικά

Εξαρτάται από την γκόμενα και πόσο το ψάχνει. Η γυναίκα μου είναι perfume freak, και από το strawberry είναι επιβεβαιωμένο ότι είναι original. Τώρα δε μπορώ να σου για τα άλλα, για αυτό είπα προσοχή. Αλλά αν έχει μεγάλη διαφορά τιμής, για κάποιο λόγο θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.