Jump to content



Πολλά και διάφορα...


sporting

Recommended Posts

Πωλούνται τα παρακάτω:

1. Acer Aspire 5920G σε άριστη κατάσταση αλλά με σπασμένη οθόνη. Θα δωθεί κομπλέ με το φορτιστή του. Τιμή 120€.

2. HP Pavilion dv5-1020ev, δεν ανάβει. Θα δωθεί επίσης κομπλέ με τον φορτιστή του. Τιμή: 80€.

3. Corsair Flash Voyager GT 64Gb USB3 σφραγισμένο. Αγοράστηκε πριν κανένα 3μηνο από e-shop.gr αλλά δεν ανοίχτηκε ποτέ. Δεν είναι το short body, είναι το κανονικό. Τιμή 70€.

4. Τέσσερεις ανεμιστήρες Scythe SY1225SL12LM-P, αχρησιμοποίητοι στα κουτιά τους. Τιμή: 6 ευρώ ο ένας.

5. Nokia BH-217 στο κουτί του δουλεμένο περίπου 6 μήνες. Το δίνω γιατί απλά λυπάμαι να το πετάξω. Τιμή:10€.

6. WD VelociRaptor 150Gb καινούριος, αδούλευτος από RMA με εγγύηση ακόμα 2 χρόνια. Τιμή: €50.

7. Logitech Digital Precision PC Gaming Headset. Σε άριστη κατάσταση, ελάχιστα δουλεμένα, χωρίς κουτί. Τιμή: €20.

8. HTC Sensation σε καλή κατάσταση, έχει 2-3 σημαδάκια περιμετρικά στο καπάκι. Θα δωθεί στο κουτί του με ότι είχε μέσα και μια θήκη Casemate Barely There. Υπόλοιπο εγγύησης, αν θυμάμαι καλά έχει περίπου 1 χρόνο. Τιμή: 220€.

9. Apple iPad 1 wifi 32Gb σε άριστη κατάσταση, ελάχιστα δουλεμένο. Έχει κάνει συνολικά 5 φορτίσεις. Θα δωθεί στο κουτί του με ότι είχε μέσα και μια θήκη Apple original book type. Χωρίς εγγύηση. Τιμή: 220€.

Όλα τα πράγματα βρίσκονται στο Βόλο και μπορούν να σταλούν οπουδήποτε. Σε περίπτωση που γίνει κατάθεση του ποσού σε τράπεζα σας τα στέλνω δωρεάν με δικιά μου courier και παράδωση σε 1 μέρα. Εναλλακτικά με αντικαταβολή.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι για το 4

μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ τι στατική πίεση έχουν?

Θα σε γελάσω.. Αν όμως πατήσεις πάνω στο link που έχω θα δεις ότι πληροφορίες δίνει η εταιρία.

Λοιπόν το 1. πάει στον dellman.. Sorry για τους υπόλοιπους αλλά σας πρόλαβε :p

Link to comment
Share on other sites

Θα σε γελάσω.. Αν όμως πατήσεις πάνω στο link που έχω θα δεις ότι πληροφορίες δίνει η εταιρία.

δεν βρήκα πουθενά τη συγκεκριμένη πληροφορία , σε ρωτάω μήπως αναφέρεται πάνω στο κουτί.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.