Jump to content



ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ Battlefield


Snake

Recommended Posts

Δεν ξέρω το γιατί αλλά όποιο battlefield και να δοκιμάσω κολάει!!!!!Έχω έναν intel P4 1,7Ghz και κάρτα μια ASUS FX5600 128mb.Επίσης μνήμη 750 mb.Ενώ οι απαιτήσεις του παιχνιδιού ειναι 933Mhz 256MB ram και κάρτα 64mb δεν καταλαβαίνω τι φταίει.Το directx είναι αναβαθμησμένο και έχω τους τελευταίους οδηγούς της κάρτας γραφικών.Μπορείτε να με βοηθήσετε λιγο?:help: :help: :help:

Υ.Γ. Μήπως πρέπει να κάνω καμία επιπλέων ρύθμηση?

Link to comment
Share on other sites

Μητρική:Gigabyte...άγνωστο το μοντέλο!

CPU:Intel P4 1700Mhz

Μνήμες:2x 128mb kai 1x 512mb.Όλες kingston

Κάτρα γραφικών:ASUS NVIDIA GEFORCE 4 FX 5600 128MB.

Κάρτα ήχου:Creative soundblaster Live!

Τι άλλο χρειάζεστε?(Το timings δεν το κατάλαβα)

Link to comment
Share on other sites

αποψη μου ειναι οτι η καρτα σου δεν θελει τους τελευταιους drivers , βαλε τους 53.03 . Γενικα το οτι οι καινουργιοι drivers υποστηριζουν την καρτα σου δεν σημαινει οτι φτιαχτηκαν γι αυτην. Ενας φιλος μου με τι4200 ειχε το ιδιο προβλημα βαζωντας απο καποιους drivers και πανω (απο 6χ.χχ και πανω)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Prescott

αποψη μου ειναι οτι η καρτα σου δεν θελει τους τελευταιους drivers , βαλε τους 53.03 . Γενικα το οτι οι καινουργιοι drivers υποστηριζουν την καρτα σου δεν σημαινει οτι φτιαχτηκαν γι αυτην. Ενας φιλος μου με τι4200 ειχε το ιδιο προβλημα βαζωντας απο καποιους drivers και πανω (απο 6χ.χχ και πανω)

Δεν ειναι απολυτο αυτο. Ετυχε κ σεταρα εναν ΡΙΙΙ @450 και ειχε μια ΤΝΤ2. Εβαλα το τελευταιο forceware και ειναι μια χαρα....

Link to comment
Share on other sites

Στο μενού είναι μια χαρά, στην φόρτηση μια χαρά μόνο όταν ξεκινά το παιχνίδι και χειρήζεσαι εσύ τον παίχτη κολά σαν τρελό.Πολλές φορές δεν ανταποκρίνεται κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

Τον κατέβασα τον εγκατέστησα και...μια από τα ίδια.Τώρα όμως μου βγάζει και αυτό!Το συγκεκριμένο battlefield είναι το vietnam.Αν δεν καταλαβένεται τι λέει το μύνημα θα σας πω. Λέει "Your nvidia drivers are 53.03 and they are not supported.please download the newest drivers so as not to have problems playing the game!"

post-966-1416071170,7151_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.