Jump to content



Η MS στέλνει cd με το SP2 σπίτι σας ΔΩΡΕΑΝ!


Shaman

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Tsunami

Παιδιά συμφέρει να το βάλω??Και οι ασυμβατότητες??Γενικά τι έξτρα(εκτός από προβλήματα) προσφέρει?

Fixes στo security κυρίως από ότι έχω ακούσει.

Το είχα κατεβάσει αλλά δεν το έχω βάλει ακόμα. Σιγά μην κάνω και updates στα προγράμματα. Μια χαρά είναι κι έτσι. :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer [Σήμερα, στις 03:52]

Ελπίζω να μην το παραδίδει η αστυνομία μετά από έλεγχο για αυθεντικότητα του χρησιμοποιούμενου λογισμικού!!!!!

μη λες τετοια θα φαμε ισοβια !!:innocent: :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stefanos6

Σιγοθρα δεν παιζει τπτ με το αν πρεπει να ειναι αυθεντικα τα win ή οχι?

Σίγουρα πρέπει να έχεις έγκυρο κλειδί για να το εγκαταστήσεις, είτε από web είτε από CD. Κατα τη παραγγελία συμπληρώνεις μόνο διεύθυνση πάντως.

paschalia, είτε είσαι καμμένος είτε οχι.. :turn:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georgeadams

Αφού σίγουρα θα το βάλουν στα CD των περιοδικών (RAM, PC Magazine κλπ) γιατί να περιμένετε 1 μήνα να το στείλει η MS ?

Εντάξει το παραδέχομαι, ήθελα να έχω κάτι αυθεντικό της microsoft... :X:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma

Εντάξει το παραδέχομαι, ήθελα να έχω κάτι αυθεντικό της microsoft... :X:

LOL!!

...και εκτός απο το παραπάνω, πάντα να θυμάστε:

Είναι τζάμπα???Είναι καλό!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma [Σήμερα, στις 12:29]

Σίγουρα πρέπει να έχεις έγκυρο κλειδί για να το εγκαταστήσεις, είτε από web είτε από CD. Κατα τη παραγγελία συμπληρώνεις μόνο διεύθυνση πάντως.

paschalia, είτε είσαι καμμένος είτε οχι.. :turn:

Απο τη στιγμη ομως που μπορει καποιος και κανει online updates, δε συμαινει οτι το κλειδι που εχει ειναι εγκυρο παρολο, που τα windows δεν ειναι αυθεντικα???

Link to comment
Share on other sites

Οποτε με αυτα που μου λες ειμαι καλυμενος με το κλειδι που εχω, παρολο που το SP2 έχει και κάποιους παραπάνω περιορισμούς στα κλειδιά, όσο αναφορά τις corporate κόπιες, το γνωστό περι pid 640.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.