Jump to content



Πακετάκι Ε8400, P5K, Geil DDR2 4GB 1066...


goku_dbz

Recommended Posts

Πωλειται το πιο κατω πακετακι:

1. Intel Core 2 Duo E8400 E0, tray

2. Asus P5K, στο κουτι της με τα παρελκομενα της

3. 2X2GB Geil DDR2 1066mhz, αγορασμενες πριν 3 χρονια περιπου απο Κυπρο...εχουν lifetime εγγυηση αλλα δυστυχώς δεν εχω αποδειξη... 100% λειτουργικοτατες, ελεγμενες με memtest!

ο επεξεργαστης, για οσους ενδιαφερονται, ειχε κλοκαριστει παλαιοτερα πανω σε μια abit ip35 pro στα 4ghz για 24/7 σταθεροτατα και χωρις πολλα πολλα με vcore 1,27 αν θυμαμαι καλα (ψυκτρα η TRUE 120 )

εδω και σχεδόν 3 χρονια παιζει στα μαμα του, καθως εχει αναλαβει χρεη γραφειου...

τιμη 115Ε shipped οπου θελετε, μονο μετα απο καταθεση στο λογαριασμο μου ή μεσω paypal!

(τα πράγματα βρίσκονται Γερμανία)

ευχαριστω!

υγ: πρωτα πακετο και μετα βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

βαλε και μια τιμη για mobo + cpu η σκετο Cpu + να δουμε!

θα περιμένω λίγο να δω αν φύγει πακέτο....απλά οι τιμές για μεμονωμένα κομμάτια δεν ξέρω

κατά πόσο θα συμφέρει μιας και είναι και τα μεταφορικά στην μεση...

Φίλε μου η τιμη είναι με τα έξοδα αποστολής?

ναι!

υγ: με +15Ε (βασικά σχεδόν τα έξοδα αποστολής της) και μόνο μαζί με το πακέτο, υπάρχει και μια Noctua NH-U12P με coolermaster ανεμηστήρι και bracket για s775 για όποιον ενδιαφέρεται....

Link to comment
Share on other sites

Οκ το θέλω,στείλε μου invoice μέσω PayPal 115€,αν έχεις stock cooler για την CPU θα με διευκόλυνες.

δυστυχώς δεν έχω stock cooler, ηταν tray ο επεξεργαστής, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να δώσω την Noctua NH-U12P μαζί αλλά ζυγίζει όσο το υπόλοιπο πακέτο και ανεβαίνουν και τα μεταφορικά... αν την θές όλα μαζί 130Ε!

στείλε μου τα στοιχεία σου με πμ (διεύθυνση και paypal) να το κανονισουμε...!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.