Jump to content



cpu+mobo+ram &Logitech Cordless Desktop S 510 Media Remote


panos444

Recommended Posts

Εκ μερους πολύ καλου φίλου πωλούνται τα εξής

σε άριστη κατάσταση

Cpu:Athlon II x4 640 3ghz (4core)- 3 χρονια εγγύηση(αγορά 26/4/2011)

Mobo:Gigabyte 880ga-ud3h (sata 3, usb3, intergrated graphics(vga+Dvi+Hdmi))- 3 χρονια εγγύηση(αγορά 6/5/2011)

Ram:Transend ddr3 1333Mhz 4Gb(2dim των 2gb)-εφ'όρου ζωής εγγύηση. (αγορά 26/4/2011)

Στα 150 ευρώ.Το σετ δεν σπάει!

Επίσης πωλείται το ασυρματο σετάκι Logitech Cordless Desktop S 510 Media Remote σε πολύ καλή κατάσταση εκτός εγγύησης(Πληκτρολογιο+ποντικι+τηλεκοντρόλ) Στα 30 ευρώ

Link: Logitech launches Cordless Desktop S 510 Media Remote

Μεγάλη προτίμηση σε αγοραστες απο Αθήνα.Σε διαφορετική περίπτωση κατάθεση και αποστολή με έξοδα παραλήπτη.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10518]panos444[/MENTION]

Αν αποφασισεις να δωσεις τις μνημες μονες, δινω 30€. Αλλιως αν θες μνημες να δωσεις με το συστημα σου, μπορω να σου δωσω 2χ2GB Kingston 1333 με lifetime guarantee και αλλα 10€ απο μερους μου.

ΥΓ: Ειμαι Αθηνα, Νοτια Προαστεια

Sent from my iPhone using Tapatalk 1.14.3

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10518]panos444[/MENTION]

Αν αποφασισεις να δωσεις τις μνημες μονες, δινω 30€. Αλλιως αν θες μνημες να δωσεις με το συστημα σου, μπορω να σου δωσω 2χ2GB Kingston 1333 με lifetime guarantee και αλλα 10€ απο μερους μου.

ΥΓ: Ειμαι Αθηνα, Νοτια Προαστεια

Sent from my iPhone using Tapatalk 1.14.3

Δυστυχώς ,το σέτ δεν σπάει αν δεν βρεθούν αγοράστές για όλα.Αν σπάσει έχεις προτεραιότητα για τις μνήμες.

Τελικές τιμές cpu+mobo+ram: 130 ευρώ

Logitech S510: 25 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Ο savvas1300 αποσύρθηκε για το σετακι cpu+mobo+ram.

Προς το παρον ειναι κρατημένο για παιδί εκτός φορουμ και σειρα, αν δεν το πάρει, έχει ο [MENTION=3321]Blinky[/MENTION]

[MENTION=16796]tstverikoko[/MENTION] σου απάντησα στο πμ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.