Jump to content



Αγορά κάρτας γραφικών


George35

Recommended Posts

καλημέρα σε όλους,

Μιας και έρχονται Χριστούγεννα σκέφτομαι να αλλάξω την κάρτα γραφικών μου. έχω την ΑΤΙ 5870.

Αν δεν είχαμε κρίση θα έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη την 7970. Άλλα δεν θα ήθελα να δώσω 500+ ευροπουλα αυτή την εποχή

Λέω να πάρω την Ατι 7950 και για πρώτη φορά μετά από 10 χρόνια σκέφτομαι και για την Nidia 670. οπότε θα ήθελα την γνώμη σας

Το σύστημα που έχω είναι ι7 2600κ.

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε nvidia καλυτερη αισθηση στο gaming

Radeon HD 7950 vs. GeForce GTX 660 Ti revisited - The Tech Report - Page 3

Armed with that info, we can dispense with the talk about game bundles, rebates, and pricing shenanigans that might shift the value math in favor of one camp or another. Instead, we have a crystal clear recommendation of the GeForce GTX 660 Ti over the Radeon HD 7950 for this winter's crop of blockbuster games. Perhaps AMD will smooth out some of the rough patches in later driver releases, but the games we've tested are already on the market—and Nvidia undeniably delivers the better experience in them, overall

οποτε 660ti η ακομα καλυτερα 670

Link to comment
Share on other sites

από ότι βλέπω η τιμές από 7970 έχουν πέσει, Όταν κοίταξα δεν είχα βρει κάτω από 550ευρω και την 670 στα 425 ευρώ

Τώρα 7970 με 363ευρω νομίζω ότι είναι τέλεια αγορά:jump: Άσε που μέχρι το τέλος του μήνα που λέω να την πάρω πέσει λίγο ακόμα...(λέμε τώρα).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.