Jump to content



Καρφι για ηχεια με 2 εξοδους???


GoriLLakoS

Recommended Posts

Εαν στην υποδοχη για τα ηχεια στην mobo βαλω καρφι το οποιο εχει 2 εξοδους κ πανω εκει βαλω πχ 2χ2.1 ηχεια θα παιζουν με την ιδια ενταση με την οποια θα παιζαν αν ηταν ενα μονο του?????Θα εχει αποδοση καλη η μπααα????:o

Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει οτι χανει καπως σε αποδοση...αλλα ειναι αναλογα τη δουλεια που θα κανει...αν εισαι πειραια/αθηνα μπορεις να πας σε καποιο μαγαζι με μουσικα οργανα(π.χ. νακας) και να παρεις ετοιμο ή να σου φτιαξουν...θα κοστισει λιγο αλλα θα ειναι καλυτερο απο ενα απλο...εχουν και κατι gold plated για καλυτερη ποιοτητα ήχου και κατι αλλες τετοιες π@π@ριες...δεν εχεις παρα να δοκιμασεις...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984

μπα...εξοδο για ακουστικα μυριζεται η πανουργα μυτη μου...

...μαλλον η μυτη σου δεν ειναι κ τοσο πανουργα......μα παρα πολυ αθωα....χα!χα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984

γαμωτι μου...

ναι ναι

επεσα εξω.....

ατα εχει η πο...να η ζωη....

για surround θα τα χρησιμοποιησεις ή για εξτρα ενταση?

μαλλον το δευτερο....δεν πιστευω να επεσα παλι εξω!

τωρα εισαι μεσα....χε!χε!

Link to comment
Share on other sites

εαν πανω στα 2.1 συνδεσω μονο 2 απλα(αλλο ζευγαρι) παλι υπαρχει περιπτωση να παιζουν μονοφονικα????

Καλα,εγω θα παρω κ θα δοκιμασω κ θα σας πω εντυπωσεις κ συμπερασματα

Link to comment
Share on other sites

Βασικα κοιταξε αν το καρφι που δινει σε 2 αν ειναι στερεοφωνικο.Αν ειναι τοτε θα παιξουν στεροφονικα χωρις κανενα προβλημα και καμια διαφορα στην ενταση.

Παντως απο τη στιγμη που εχεις 2 * 2.1 καλα κανεις και τα συνδεεις!

Απο την αλλη αν δεν ειναι στερεοφωνικο το καρφι τοτε παρε ενα στερεοφωνικο.

Good luck !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.