Jump to content



Νέο case με παλιό hardware


fiestanik

Recommended Posts

Επιτέλους το έφτιαξα:dance3:

Σχετικά με το ύψος, εγω το μέτρησα απο τα ποδαράκια 48εκ. Αυτό που δε μου άρεσε ήταν το φτωχό manual. Μου περισσεύουν 2 καλώδια και δεν ξέρω που τα συνδέουν. Δεν γράφουν κάτι πάνω:hm: Ίσως να φταίει το παλιό motherboard που έχω.

post-22166-1416077000,0477_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!

Περίμενα τις εντυπώσεις σου γιατί με ενδιαφέρει το κουτί.

Αν ποστάρεις φώτο με τα καλώδια που περισσεύουν , σίγουρα θα βρεθεί κάποιος να ξέρει που πάνε!

Μήπως είναι για το usb 3.0 ?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=24526]skfn[/MENTION] Ευχαριστώ πολυ! Οχι δεν είναι για usb3. Όντως πρέπει να βγάλω φωτο μπας και σας λένε κάτι.

[MENTION=14283]tsakali[/MENTION] Δυστυχώς αυτό ήταν το καλύτερο που μπορούσα να κάνω. Το τροφοδοτικό δεν είναι modular και τα καλώδια δεν χωρούσαν πίσω. Δεν έχει μεγάλο φάρδος πλάι.

Κάθε πρόταση πάντως για cable management δεκτή :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=24526]skfn[/MENTION] Ευχαριστώ πολυ! Οχι δεν είναι για usb3. Όντως πρέπει να βγάλω φωτο μπας και σας λένε κάτι.

[MENTION=14283]tsakali[/MENTION] Δυστυχώς αυτό ήταν το καλύτερο που μπορούσα να κάνω. Το τροφοδοτικό δεν είναι modular και τα καλώδια δεν χωρούσαν πίσω. Δεν έχει μεγάλο φάρδος πλάι.

Κάθε πρόταση πάντως για cable management δεκτή :)

λοιπόν από καλώδια κ εγώ στην ίδια μοίρα είμαι! χαχαχα

πάντως είναι μείον να μην υπάρχει χώρος για τα καλώδια! αν βρείτε καμία λύση , θέλω κ εγώ!

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.