Jump to content



Πρόβλημα με asrock 870 Extreme 3


tsakali

Recommended Posts

Καλησπέρα κ χρόνια πολλά. λοιπόν δεν ξέρω αν φταίει σόι κ ντε η μητρική....

κάποιες στιγμές που ανοίγω το pc αρνείτε να ανάψει η οθόνη, μετά από πολλές επανεκκινήσεις ίσως ανοίξει η στην χειρότερη βγάλσιμο τα ρεύματα για δέκα λεπτά κ μετά ανοίγει!!! Έχω παρατηρήσει πώς η οθόνη της μητρικής εμφανίζει το σφάλμα 85= Display errors to the user and gets the user responce for error

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει γιατί θα την σπάσω????

asrock 870 Extreme 3

Phenom x4 955

Palit GTX570

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε τα όλα εκτός κουτιού και δοκίμασε τα.

Άρχισε να στο κάνει μετά απο κάποια αλλαγή που έκανες?

Ειχε να μου το κανει κανα 4μηνο.... σημερα μου το εκανε αφου ξεσινδεσα το dvdrom κ μετα... Τι μπορεί να είναι??

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς το dvd στο κάνει?

ναι! οπότε θέλει το κάνει! μπορεί έτσι ξαφνικά τώρα να το κλείσεις κ μετά να μη ξεκινάει! σκέφτηκα να επιστρέψω την μητρική αλλά δεν θα γίνει δουλειά γιατί όταν φτάσει στους τεχνικούς ΊΣΩΣ να δουλεύει ρόλοι! οπότε? τι κάνουμε?

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου

Link to comment
Share on other sites

Στήσε το PC εκτός κουτιού και δούλεψε το για 1-2 μέρες.

Δες αν πατάει εντελώς μέσα στο pci-e η κάρτα γραφικών,ένα pc μου έκανε κάτι παρόμοιο και ήταν το κουτί,δεν άφηνε να πατήσει καλά η vga,για ελάχιστο,δε φαίνοταν μέχρι που τα έβγαλα όλα έκτος και είδα οτι δούλευε κανονικά έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.