Jump to content



HIGH END HARDWARE SALE


LevelOne

Recommended Posts

Πωλείται το κατωθι PC είτε σαν κομμάτια (μονο αν βρεθούν αγοραστές για τα πάντα) ή σαν πακέτο.

CASE: Corsair Obsidian 800D (200€)

PSU: ThermalTake ToughPower 1500w (100€)

CPU: Intel i7 980X Extreme Edition (500€) - Κουτιά,εγγυηση απο Πλαίσιο αγορασμένος 1200€

MoBo: Gigabyte GA-X58A-OC (150€)

RAM: Corsair 12GB XMS3 2000MHz 3x4GB (50€)

Ολόκληρο πωλείται προς 900€.

Το PC δουλεύει ΑΨΟΓΑ, ο επεξεργαστής ειναι διαμάντι για αέρα, και δίνεται επειδή θελω να πάω σε mITX σύστημα. Δέχομαι λοιπόν ανταλλαγές με mITX μητρική Ζ77 (ASRock Z77 Extreme, EVGA Stinger η κάποια high-end ITX), 3770k κλπ.

Έχω την κούτα του Obsidian, το κουτι της μητρικής με τα παρελκόμενα της, το κουτι του τροφοδοτικού και το κουτί με την απόδειξη του επεξεργαστή. Δεν εχω κουτί για τις μνήμες δυστυχώς.

Τα πράγματα θα τα δώσω μόνο σε αγοραστή απο Αθήνα ο οποίος θα έρθει να διαπιστώσει την καλή λειτουργεία του συστήματος.

Link to comment
Share on other sites

Αν γίνεται να κάνεις μία κράτηση σε

MoBo: Gigabyte GA-X58A-OC (150€)

και

RAM: Corsair 12GB XMS3 2000MHz 3x4GB (50€)

για φιλαράκι μου μέχρι το τέλος του χρόνου (δλδ. αύριο βράδυ :p) θα ήμουν υπόχρεος. Σε ποια περιοχή μένεις Αθήνα?

Edit: Μετά είδα ότι μένεις Ταύρο. Επίσης, για τη μητρική εγγύηση παίζει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρονια πολλά σε όλους. [MENTION=2259]Sitios[/MENTION], αν τελικά το PC δωθεί σε κομμάτια τοτε την μητρική πολύ ευχαρίστως να στην κρατήσω. Τις μνήμες δυστυχώς τις εχει προλάβει ο [MENTION=4677]alexisgt[/MENTION]. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπορείς να στείλεις ένα screen τι ψάρια πιάνει η cpu σε αέρα μέχρι 1.35v vcore και vqpi; Είναι σε καλή κατάσταση; Έχει ταλαιπωρηθεί πολύ σε sub-zero καταστάσεις και σε overvolting πάνω από 1.35volts;

Σκέφτομαι να αναβαθμίσω τον γέρο 920 μου...

Επίσης η εγγύηση πότε λήγει; Καλύτερη τιμή γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.